Skip to content

Artyści First Strikes współpracują z wysokiej jakości filmami, aby sfinansować i wyprodukować seriale i filmy według scenariuszy

19 de lipiec de 2022
quality films

EKSKLUZYWNY: Quality Films, dział filmowy i telewizyjny hiphopowej wytwórni płytowej Quality Control, nawiązał współpracę z firmą Artists First, zajmującą się produkcją i zarządzaniem talentami.

Spółka joint venture skoncentruje się na finansowaniu, rozwoju i produkcji projektów filmowych i scenariuszowych projektów telewizyjnych o wartości 10 mln USD i poniżej.

Lista klientów Artists First obejmuje zarówno nagradzanych twórców, takich jak Jordan Peele, Kenya Barris i Jon Chu, jak i aktorów takich jak Anthony Anderson, Aquafina, Martin Lawrence, John Travolta, Niecy Nash i Tracee Ellis Ross.

Obie firmy będą pracować nad projektami ze swoimi klientami, artystami muzycznymi i markami, a obie firmy będą produkować seriale i filmy, które wyłonią się z paktu.

Jest to najnowsze partnerstwo dla Quality Films, które stoi za dokumentem Lil Baby firmy Amazon Nieuwięzionypo umowach z Critical Content i Trioscope Studios.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z E. Brianem Dobbinsem i znakomitym zespołem Artists First” — powiedział prezes Quality Films Brian Sher. „Nasze dwie firmy mają bardzo podobne poglądy pod względem filozofii i smaku, i wiemy, że razem będziemy opowiadać niesamowite, ważne i zabawne historie”.

Artyści Pierwsze produkcje obejmują ABC Czarniawy, Mieszany, i Freeform DorosłyTBS” Ostatni OG., Comedy Central Aquafina to Nora z Queens, i Netflix Uderz i biegnij. Ostatnie produkcje obejmują ABC Pokaz gongu i Netflix Płatkowane.

Artists First wyprodukowali także New Line/Universal Centralny Wywiad w świecie filmu fabularnego, New Line’s Keanu z udziałem Keegan-Michael Key i Jordana Peele oraz Paramount’s Jak szef z udziałem Tiffany Haddish.

Ponadto Artists First współpracuje również ze Spyglass, Broken Road i Propagate in Artists Road, koncentrując się na niskobudżetowych filmach komediowych.

Dodał E. Brian Dobbins, współprzewodniczący Artists First: „Mam głęboki szacunek i podziw dla tego, co zbudowała i reprezentuje QC, więc możliwość połączenia sił jest ekscytująca. Wspólne przedsięwzięcie Artists First i QC daje możliwość wprowadzenia na rynek przełomowych historii i dalszego definiowania kultury”.

„Cieszymy się, że możemy ogłosić naszą współpracę z Artists First. Dzięki naszemu połączonemu składowi i know-how mamy teraz do dyspozycji jeszcze więcej narzędzi do dalszego opowiadania historii opartych na kulturze, które wywierają rzeczywisty wpływ na poziomie gruntu. Ta współpraca jest oczywista” – dodał Kevin „Coach K” Lee, dyrektor ds. kontroli jakości.

Czy ten post był pomocny?