Skip to content

Amerykańscy zbieracze odrzucają oferty o wiele większe niż to, co widzimy w telewizji

6 de luty de 2023
l intro 1675653644

Danielle Colby trzyma akordeon

Załoga „American Pickers” jest w tym momencie instytucją historyczną. Są na antenie od 2010 roku, produkując ponad 20 sezonów wycieczek Mike’a Wolfe’a po Stanach Zjednoczonych. Można śmiało powiedzieć, że naprawdę widział to wszystko w tym momencie, ale to nie znaczy, że zwalnia w najmniejszym stopniu, a końca programu nie widać. Tak długo, jak istnieją ludzie z antykami w swoich garażach, Wolfe nie będzie daleko w tyle, aby to sprawdzić i zobaczyć, czy można na tym zarobić.

Standardowy odcinek będzie polegał na tym, że Wolfe i jego partner wybierający sprawdzą kilka różnych lokalizacji, aby zobaczyć, co mogą znaleźć. Odcinek może koncentrować się na konkretnym wyborze przez zaledwie pięć minut lub przez większość czasu trwania. Wszystko sprowadza się do tego, co widzą zbieracze. Każdy reality show będzie miał sporo edycji, więc naturalnie Wolfe i ekipa są tam znacznie dłużej niż to, co widzowie widzą w odcinku. W rezultacie może to prowadzić do dezorientujących fragmentów, takich jak Wolfe, który pozornie pomija gorące kosztowności. Ale jest powód, dla którego fani nie zobaczą, jak Wolfe składa ofertę na wszystko w danym odcinku.

Wiele osób nie chce sprzedawać swoich antyków

Gdyby „Amerykańscy zbieracze” byli brani za dobrą monetę, Mike Wolfe przebyłby setki mil, aby sprawdzić czyjąś szopę przez 15 minut tylko po to, by złożyć ofertę na dwa przedmioty. Oczywiście sprawy są nieco bardziej złożone, jak powiedziała Danielle Colby Famous Interview. Po zapytaniu, dlaczego Wolfe nie złożył oferty na konkretny przedmiot, Colby wyjaśnił: „Wiele razy faceci są w trasie, a ludzie wysyłają mi e-maile lub dzwonią i mówią” Przeszli tuż obok Nash Metropolitan i nawet nic na to nie zaoferowali”. Ale tak jest. Wiele razy ludzie po prostu odmawiają. Naprawdę nie warto umieszczać ich w programie, jeśli zostali odrzuceni. Bo zostajesz obrócony dużo w dół.”

To ma sens; część atrakcyjności „American Pickers” polega na obserwowaniu, jak Wolfe składa ofertę na przedmiot, gdy on i sprzedawca targują się o ostateczną cenę. Wolfe pytający o coś tylko po to, by powiedzieć, że nie jest na sprzedaż, szybko stałby się nudny, a w ciągu 60 minut odcinka można zrobić tylko tyle.

W najlepszych odcinkach „Amerykańskich zbieraczy” ekipa sprawdza zadziwiające miejsca, takie jak trzypiętrowy budynek wypełniony wszelkiego rodzaju ukrytymi pomieszczeniami. Chociaż przydałoby się kilka fajnych dodatkowych funkcji, aby zobaczyć więcej z nich grzebiących w okolicy, w Historii możemy zobaczyć tylko tyle.

Czy ten post był pomocny?