Skip to content

Amber Heard z Aquamana zakochała się w zaciekłości Mery dzięki komiksom

23 de kwiecień de 2023
l intro 1681709152

Kino

Moc przywoływania Mery

James Wan i spółka mieli przed sobą trudne zadanie, kiedy przenieśli na duży ekran ogromny świat Aquamana. Ale dla aktorki Amber Heard, która wciela się w podwodną superbohaterkę Merę, ten sam dziwaczny świat tylko dodatkowo motywował jej ambicję, gdy zanurzyła się w „Aquamanie” z 2018 roku.

W wywiadzie dla ScreenRant z grudnia 2018 roku Heard została zapytana, co przyciągnęło ją do tej postaci. Gwiazda „Duńskiej dziewczyny” przyznała, że ​​nigdy wcześniej nie była zapaloną czytelniczką komiksów, ale miała otwarty umysł, gdy zagłębiała się w materiał źródłowy. „Myślę, że mam szczęście, że spotkałam tę postać w formie komiksu” – wyjaśniła. „Całkowicie nie znałem tego świata, komiksów i całej sprawy z superbohaterami… I myślę, że z tego powodu tak naprawdę nie wiedziałem, czego się spodziewać”.

Zajmując się komiksami, Heard odkryła bogaty potencjał tej postaci. „To silna, twarda, odjechana, zaciekła wojownicza superbohaterka sama w sobie” – kontynuowała Heard. „Ona jest siłą napędową scenariusza – mam na myśli historię. Jest siłą napędową prawdziwego tworzenia Aquamana Aquamana… To jest rodzaj postaci, którą mogę zagrać, to jest rodzaj postaci, za którą mogę się dostać, i jest to również rodzaj charakteru, którego teraz potrzebujemy”. Heard widziała w „Aquamanie” więcej niż kolejny bezmyślny hit kinowy, a aktorka była gotowa dać z siebie wszystko, by wykorzystać ten potencjał.

Heard ciężko pracowała, aby przygotować się do Aquamana

Amber Heard była zdeterminowana, by Mera zagrała w „Aquamanie”, nie tylko po to, by spełnić oczekiwania fanów komiksów, ale także by wzmocnić pozycję prawdziwych kobiet-wojowników. Aby przygotować się do roli, oboje zagłębili się w komiksową historię tej postaci i trzymali się ostrego harmonogramu treningów.

Rozmawiając z Shape w listopadzie 2018 roku, Heard opisała swoją rutynę, mówiąc: „W przypadku” Aquamana ”przeszłam sześć miesięcy rygorystycznego treningu. To było dużo treningu siłowego i siłowego, a także specjalnego treningu sztuk walki. Ćwiczyłem pięć godzin dziennie”. Dla ciekawskich, jak wygląda taki reżim, Instagram aktorki dał wgląd w intensywną pracę przygotowawczą. W poście z kwietnia 2017 r., zatytułowanym po prostu „Kolejny dzień w biurze”, Heard rzuca kaskaderami jak szmaciane lalki podczas intensywnego treningu sztuk walki.

Heard naprawdę wystawiła swoje mięśnie na próbę w innym poście z maja 2017 r. Tutaj widziano ją ciągnącą linę przymocowaną do ważonego wózka. Jakby tego było mało, na szczycie wozu siedzi aktor Yahya Abdul-Mateen II, który w filmie wciela się w antagonistę Black Manta. Heard nazywa go „…najlepszym/najgorszym skrzydłowym treningowym” w podpisie posta. Chociaż wydaje się, że zaangażowanie aktorki w nadchodzącą kontynuację „Aquaman and the Lost Kingdom” prawdopodobnie zostało zmniejszone, jej wysiłki, by ożywić bohaterkę DC, są jednak warte podziwu.

Czy ten post był pomocny?