Skip to content

Alyssa Milano mówi, że wujek „dobrze sobie radzi”, ale „prawdopodobnie” będzie potrzebował poważnej operacji po zawale serca podczas jazdy – aktualizacja

3 de październik de 2021
AP20221539009786 e1629258500610

3. AKTUALIZACJA, 15:11: Alyssa Milano przedstawiła pozytywne informacje na temat stanu zdrowia swojego wujka Mitcha Carpa.

Mówi, że teraz „dobrze sobie radzi”, chociaż „prawdopodobnie potrzebuje operacji na otwartym sercu”, po tym, jak doznał ataku serca podczas jazdy 17 sierpnia.

„To znaczy, ma długą drogę do wyzdrowienia” – powiedziała Entertainment Weekly w piątek. “[But] wyszedł ze szpitala, jest w domu, jest pod opieką, a oni próbują nabrać sił, by poddać się operacji na otwartym sercu. Więc to jest miejsce, w którym teraz jesteśmy”.

Aktorka dodała, że ​​jej wujek mógł cieszyć się czasem spędzonym z rodziną po wypisaniu ze szpitala. „Pewnego dnia przyszedł na mecz baseballowy mojego syna” – powiedziała. „Obejrzałem się i na trybunach siedział wujek Mitch. To było naprawdę niesamowite”.

Milano ostatnio przedstawił aktualizację statusu 23 sierpnia, dzieląc się w tym czasie, że jej wujek był „podłączony do życia”. Siedziała na miejscu pasażera, gdy doznał poważnego ataku serca na autostradzie w West Los Angeles, widząc, że jego utrata przytomności skutkuje kolizją, i nazwała te wydarzenia „jednymi z najbardziej przerażających chwil w moim życiu”.

Jednak z perspektywy czasu mówi, że była „naprawdę dobra w całej tej sprawie”, biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy. „Gdybyście wiele lat temu powiedzieli mi:” Dostaniesz naprawdę ciężkiego wypadku. Będziesz musiał uratować życie tej osobie, a to będzie naprawdę przerażające. Powiedziałabym ci, nie wiem, czy zdołam przez to przejść – przyznała. „Ale to prawda, co mówią o posiadaniu tej nadludzkiej siły, gdy nadchodzi, kiedy jej potrzebujesz, i tej walce lub ucieczce, w której zdecydowanie byłem przez kilka dni później”.

Zgodnie z raportem z California Highway Patrol, który otrzymaliśmy 17 listopada, Milano i Carp jechali na południe pasem nr 2 z 405, kiedy jej wujek „zaczął mieć nieznany problem medyczny (możliwy atak serca)”.

Milano był w stanie „zatrzymać forda między pasem nr 1 i 2”, „z pomocą dobrego Samarytanina”. Źródła powiedziały TMZ, który jako pierwszy poinformował o wypadku, że Milano pomógł zapanować nad samochodem, sięgając do strony kierowcy i używając dłoni do hamowania. TMZ poinformowała również, że Milano wykonywał resuscytację krążeniowo-oddechową jej wuja, dopóki ratownicy nie byli w stanie dotrzeć na miejsce zdarzenia, co potwierdziła w kolejnych postach dotyczących wypadku.

Milano opuścił miejsce wypadku bez obrażeń, po tym, jak zabrał go jej mąż, Dave Bugliari.

2. AKTUALIZACJA, 23 SIERPNIA: Alyssa Milano zabrała się do TikTok w poniedziałek, aby przedstawić kolejną aktualizację stanu zdrowia jej wujka Mitcha Carpa, dzieląc się tym, że jest „podtrzymywany”.

Carp doznał poważnego zawału serca podczas jazdy autostradą West Los Angeles rano 17 sierpnia. Doprowadziło to do utraty przytomności z nogą na gazie, co doprowadziło do kolizji. Milano siedział w tym czasie na przednim siedzeniu pasażera samochodu i nazwał wydarzenia „jednymi z najbardziej przerażających momentów w moim życiu”.

„Wujek Mitch wciąż jest przytomny i nieprzytomny” – powiedział Milano w swojej wiadomości wideo. „Pielęgniarki z Centrum Medycznego UCLA i lekarze opiekują się wujkiem Mitchem tak niewiarygodnie, ale przed nim długa droga”.

Dodała, że ​​w niedzielę wieczorem jej wujek „wzbudził gorączkę” 103. „Myślimy więc, że w tym wszystkim jest infekcja, którą on również pokonuje. Ale jest wojownikiem – powiedziała. „Wujek Mitch jest wojownikiem, a lekarze mówią, że każdy dzień jest cudem, że wciąż się trzyma”.

Następnie Milano podziękował fanom za wsparcie i poradził im, aby przeszli szkolenie w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Zgodnie z raportem z California Highway Patrol, który uzyskaliśmy, Milano i Carp jechali na południe pasem nr 2 z 405, kiedy jej wujek „zaczął mieć nieznany problem medyczny (możliwy atak serca)” i stracił przytomność. SUV, którym prowadził, następnie zjechał z pasa i uderzył w czarny SUV, który uciekł z miejsca kolizji.

Milano był w stanie „zatrzymać forda między pasem nr 1 i 2”, „z pomocą dobrego Samarytanina”. Źródła powiedziały TMZ, który jako pierwszy poinformował o wypadku, że Milano pomógł zapanować nad samochodem, sięgając do strony kierowcy i używając dłoni do hamowania. TMZ poinformowała również, że Milano wykonywał resuscytację krążeniowo-oddechową jej wuja, dopóki ratownicy nie byli w stanie dotrzeć na miejsce zdarzenia, co potwierdziła w kolejnych postach dotyczących wypadku.

Milano opuścił miejsce wypadku bez obrażeń, po tym, jak zabrał go jej mąż, Dave Bugliari.

AKTUALIZACJA, 18 SIERPNIA: Alyssa Milano złożyła oświadczenie w sprawie wypadku samochodowego, który miała we wtorek rano z wujem Mitchem Carpem, potwierdzając, że „doznał poważnego zawału serca”, który doprowadził do kolizji na autostradzie West Los Angeles.

Aktorka wspomniała o tym wstrząsającym doświadczeniu w pięcioczęściowym wątku opublikowanym na Twitterze. „Wczoraj moja rodzina przeżyła przerażające i traumatyczne wydarzenie… Jestem wdzięczna ludziom, którzy zatrzymali się, aby nam pomóc” – napisała. „Nigdy nie będę w stanie wystarczająco podziękować im za opiekę i uwagę, którą wraz z pierwszymi ratownikami, lekarzami, pielęgniarkami i personelem UCLA Medical Center poświęcili [my uncle] i do mnie”.

Milano zauważył, że jej wujek Mitch jest „tak ważną częścią” jej rodziny.

„Jest z nami każdego dnia, spędza czas z moimi dziećmi i jest obecny w każdej znaczącej części naszego życia. Nadal jest w szpitalu i nie jesteśmy pewni, czy wyzdrowieje” – powiedziała. „Mam nadzieję, że ty – a zwłaszcza ty w mediach – zapewnisz jemu i mojej rodzinie uprzejmość prywatności, gdy przechodzimy przez ten niesamowicie bolesny czas”.

Milano zakończył swoją wiadomość, dzieląc się tym, co ma nadzieję, że jej obserwatorzy wyniosą jej doświadczenie. „Proszę, weź to jako inspirację do uzyskania certyfikatu RKO. Nie wiesz, kiedy zostaniesz wezwany do ratowania życia” – napisała. „Amerykański Czerwony Krzyż oraz wiele szpitali i innych organizacji oferuje regularne zajęcia. To taki mały wysiłek i może mieć ogromny wpływ”.

Zgodnie z raportem z California Highway Patrol, który uzyskaliśmy, aktorka siedziała na prawym przednim siedzeniu pasażera Forda Edge’a, jadącego na południe pasem nr 2 405, kiedy jej wujek „zaczął mieć nieznany problem medyczny ( możliwy atak serca)” i stracił przytomność. SUV, którym prowadził, następnie zjechał z pasa i uderzył w czarny SUV, który uciekł z miejsca kolizji. Milano podobno odkrył, że jej wujek był nieprzytomny, kiedy „poczuła uderzenie w prawą stronę” swojego pojazdu. Następnie była w stanie „zatrzymać forda między pasem nr 1 i 2”, „z pomocą dobrego Samarytanina”.

Źródła powiedziały TMZ, który jako pierwszy poinformował o wypadku, że Milano pomógł zapanować nad samochodem, sięgając do strony kierowcy i używając dłoni do hamowania. TMZ poinformował również, że Milano przeprowadził resuscytację wuja, dopóki ratownicy nie byli w stanie dotrzeć na miejsce zdarzenia, co potwierdziła w swoich postach dotyczących wypadku.

Kiedy przybyły jednostki LAPD, kontynuowały resuscytację krążeniowo-oddechową. Straż pożarna miasta Los Angeles przejęła kontrolę, gdy przybyli na miejsce, a następnie przetransportowała Carpa do szpitala UCLA Westwood.

Milano opuścił miejsce wczorajszego wypadku bez obrażeń, po tym, jak odebrał go jej mąż, Dave Bugliari.

Wczoraj moja rodzina przeszła przerażające i traumatyczne wydarzenie. Byłem pasażerem samochodu, którym jechał mój wujek Mitch, kiedy doznał poważnego zawału serca, w wyniku którego doszło do wypadku samochodowego. Jestem wdzięczny ludziom, którzy zatrzymali się, aby nam pomóc. (1/5)

— Alyssa Milano (@Alyssa_Milano) 18 sierpnia 2021

WCZEŚNIEJ 17 SIERPNIA: Alyssa Milano miała wypadek samochodowy we wtorek rano po tym, jak jej wujek Mitch Carp doznał możliwego ataku serca podczas jazdy autostradą West Los Angeles, Wszykina może potwierdzić.

Według raportu California Highway Patrol, który otrzymaliśmy, aktorka opuściła miejsce zdarzenia bez obrażeń po tym, jak zabrał ją jej mąż, Dave Bugliari.

Siedziała na prawym przednim siedzeniu Forda Edge’a, jadącego na południe pasem nr 2 405, kiedy jej wujek „zaczął mieć nieznany problem medyczny (możliwy atak serca)” i stracił przytomność.

SUV, którym prowadził, następnie zjechał z pasa i uderzył w czarny SUV, który uciekł z miejsca kolizji. Milano podobno odkrył, że jej wujek był nieprzytomny, kiedy „poczuła uderzenie w prawą stronę” swojego pojazdu. Raport mówi, że wtedy była w stanie „zatrzymać forda między pasem nr 1 i 2”, „z pomocą dobrego Samarytanina”.

Źródła powiedziały TMZ, który jako pierwszy poinformował o wypadku, że Milano pomógł zapanować nad samochodem, sięgając do strony kierowcy i używając dłoni do hamowania. TMZ poinformował również, że Milano przeprowadził resuscytację wuja, dopóki ratownicy nie byli w stanie dotrzeć na miejsce zdarzenia.

Kiedy przybyły jednostki LAPD, kontynuowały resuscytację krążeniowo-oddechową. Straż pożarna miasta Los Angeles przejęła kontrolę, gdy przybyli na miejsce, a następnie przetransportowała Carpa do szpitala UCLA Westwood.

Później tego samego dnia Milano zabrał się do Twittera, aby omówić wtorkowe wydarzenia, choć niejasno. „Wszyscy powinniśmy wykorzystać każdą nadarzającą się okazję, by chronić ludzi, których kochamy. Zaszczep się. Nosić maski. Zamknijcie broń. Naucz się resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Małe, zdroworozsądkowe akcje” – napisała. „Dbanie o siebie nawzajem nie jest trudne, ale to ważne”.

Wszyscy powinniśmy wykorzystać każdą okazję, jaką mamy, by chronić ludzi, których kochamy. Zaszczep się. Nosić maski. Zamknijcie broń. Naucz się resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Małe, zdroworozsądkowe działania.

Nie jest trudno o siebie dbać, ale to ważne.

— Alyssa Milano (@Alyssa_Milano) 18 sierpnia 2021

Czy ten post był pomocny?