Skip to content

Alexandra Breckenridge z Virgin River przyznaje, że walczyła o ujawnienie ciąży w finale 4. sezonu

24 de lipiec de 2022
virgin river season 4 finale

Przyjazne ostrzeżenie: zaraz się zepsujemy Dziewicza rzekaFinał czwartego sezonu. Nie oglądałeś? Przejdź do streamingu!

To było pytanie, które wchodziło do głowy każdego fana Dziewicza rzekaczwarty sezon: Czy Jack czy Mark są ojcem dziecka Mel? I chociaż jesteśmy wdzięczni dramatowi Netflix za ostateczne rozwiązanie tej zagadki, z pewnością zajęło to trochę czasu. Jakby roczne oczekiwanie między sezonami 3 i 4 nie było wystarczająco złe, wielkie ujawnienie nastąpi dopiero w ostatniej godzinie.

Jest oczywiście jasna strona, która polega na tym, że ojcem okazuje się… Jack! Poważnie, biorąc pod uwagę, jak skomplikowane stało się ich życie, ostatnią rzeczą, jakiej potrzebowała Mel, było ciągłe przypominanie jej bolesnej historii z Markiem.

„Mel chce mieć dziecko z Jackiem”, mówi Alexandra Breckenridge TVLine. „Ona nie chce żyć przeszłością. Chociaż posiadanie części Marka jest dla niej ważne pod wieloma względami, chce iść naprzód i mieć rodzinę z Jackiem. Naprawdę nie chce mieć dziecka Marka. Idzie do przodu i musi zostawić tę część swojego życia za sobą. Breckenridge również uczestniczy w zbiorowej pomocy fandomu. „Starałam się o tę fabułę” – mówi. „Byłem nieugięty, że to nie powinno być dziecko Marka”.

Ale to nie był jedyny zwrot ojcostwa, jaki Breckenridge z przyjemnością odkrył po otrzymaniu scenariusza finałowego. „Pomyślałem też:” Myślę, że Charmaine ma [Jack’s] dzieci też są absolutnie bananami” – mówi. „Życzenia otrzymałem pod koniec sezonu, ponieważ to nie był plan na minutę. Myślę, że planowali skierować ich w innym kierunku. Pomyślałem: „Wszyscy jesteście szaleni!”

Dziewicza rzeka sezon 4Zgadza się, ludzie, ostatni zwrot sezonu nadchodzi dzięki uprzejmości Charmaine, która wygaduje, że Jack jest nie ojciec jej bliźniaków. „Nie wiem, czy to się stało, ale zdecydowanie byłem tym piskliwym kołem” — mówi Breckenridge. „Za każdym razem, gdy miałem okazję, myślałem:” Czy na pewno chcemy to zrobić? Nie wiem, czy to właściwy kierunek”.

Jack jest ojcem dziecka Mela i nie Bliźniacy Charmaine na początku mogą wydawać się wygranymi, ale Breckenridge przyznaje, że Jack z pewnością będzie miał do nich pewne skomplikowane uczucia. „Zdradzenie na tak masową skalę musi wiązać się z gniewem i bólem” – mówi. „Zainwestował emocjonalnie, umysłowo i finansowo w posiadanie tych dzieci. Był naprawdę zaangażowany. Myślę, że będzie ciężko Jackowi odpuścić.

Powiedz nam: Czy przewidziałeś, że wynik testu Mel na ojcostwo? A jak mocno twoja szczęka uderzyła o podłogę, kiedy Charmaine ujawniła sekret swojej matki? Oceń finał i sezon poniżej, a następnie zostaw komentarz ze swoimi przemyśleniami na temat tych zwrotów akcji.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?