Skip to content

Alarmujące wiadomości z Doktor Strange 2 podnoszą poważne czerwone flagi

13 de listopad de 2021
l intro 1636762298

Wyczekiwana przez Disneya faza 4 Marvel Cinematic Universe już natrafiła na wiele przeszkód, z zgłoszonymi odmowami i anulowaniami wielu filmów, w tym „Doctor Strange in the Multiverse of Madness” – który ma teraz kolejny niepokojący problem.

Według The Hollywood Reporter, sequel prowadzony przez Benedicta Cumberbatcha został uderzony falami powtórek, co źródła określiły jako „znaczącą” zmianę w już ukończonym filmie. Reżyser Sam Raimi podobno pracował sześć dni w tygodniu ze swoją obsadą i ekipą nad stworzeniem nowych scen, którymi kieruje główny scenarzysta „Lokiego”, Michael Waldron. Najwyraźniej powtórki są w Marvelu codziennością, a THR donosi, że ta sama ekipa produkcyjna musiała naprawić rzeczy w „Spider-Man: No Way Home” i nadchodzącym serialu Oscara Isaaca „Moon Knight”. Ale nigdy w ramach „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”, mówi jeden z wtajemniczonych.

Lista filmów Marvela w fazie 4 była już utrudniona przez powszechne opóźnienia związane z COVID, więc fani obawiają się, że mogą teraz czekać jeszcze dłużej, aby zobaczyć, co Marvel ma w zanadrzu na „Doctor Strange”. Sequel został już przesunięty z 7 maja 2021 do 25 marca 2022 — a potem ponownie do 6 maja 2022 (przez THR). Teraz źródła mówią THR, że Raimi i spółka mogą być zmuszeni do nakręcenia „całego innego filmu”.

Benedict Cumberbatch i inne gwiazdy pracują sześć dni w tygodniu przez sześć tygodni przy powtórkach

We wrześniu wcześniej informowano, że powtórne zdjęcia do „Multiverse of Madness” oficjalnie się zakończyły, a członkowie obsady i ekipy zakończyli całą pracę nad filmem. Ale wtajemniczeni mówią teraz The Hollywood Reporter, że wszyscy otrzymali telefon zwrotny, a Benedict Cumberbatch i gang mają teraz zaplanowany sześciotygodniowy harmonogram pracy, a powtórki odbywają się sześć dni w tygodniu.

„Są tu do końca roku”, powiedział jeden ze źródeł. „To jak cały inny film”.

Według THR istnieje kilka powodów, dla których trzeba powtórzyć wiele z „Multiverse”. Po pierwsze, problemy z dostępnością aktorów w Wielkiej Brytanii, gdzie miała miejsce pierwsza sesja zdjęciowa, doprowadziły do ​​przeciągania głównych zdjęć na wiele tygodni. Potem nastąpiły różne „spowolnienia” wywołane pandemią, które według źródeł w końcu dogoniły studio. Pomimo niepowodzeń, wtajemniczeni powiedzieli, że obsada i ekipa pozostają optymistami.

„Istnieje wszechobecny entuzjazm” – podało jedno ze źródeł. Cumberbatch przedstawił swoją opinię w zgłoszonej sprawie podczas występu w „Jimmy Kimmel Live” w czwartek, 11 listopada. „Jak wszystko w Marvelu, jest świeży, prawie przez większość poranków”, powiedział, chichocząc. „To naprawdę ekscytujące, a film zapowiada się na coś wyjątkowego”.

Czy ten post był pomocny?