Skip to content

Adele: „Podtrzymuję tę decyzję”, aby odłożyć swoją rezydencję w Las Vegas

3 de lipiec de 2022
Adele e1634256422599

Dla Adele decyzja o odroczeniu jej rezydentury w Las Vegas to teraz woda pod mostem.

Brytyjska piosenkarka, która jest główną gwiazdą dwóch festiwalowych programów w BST Hyde Park w ten weekend, powiedziała BBC Radio 4 Desert Island Discs, że kontynuowanie jej planowanej rezydencji w Las Vegas w Caesars Palace na początku tego roku było niemożliwe, mówiąc, że program po prostu nie był odpowiedni. jej standardy.

Koncerty początkowo miały rozpocząć się w piątek 21 stycznia i potrwać do połowy kwietnia. Odroczenia bez żadnych dat makijażu pozostają bolesnym punktem dla wielu fanów i krytyków Adele.

„Zdecydowanie czułem rozczarowanie wszystkich i byłem zdruzgotany i bałem się, że ich zawiodę, i pomyślałem, że mogę to zebrać w całość i sprawić, by zadziałało, a nie mogłem, i podtrzymuję tę decyzję” – powiedziała w BBC wywiad.

Przyznała, że ​​reakcja fanów była „brutalna” ze strony fanów rozwścieczonych wyrzucaniem pieniędzy na podróże i hotele, nie wspominając już o wzięciu wolnego od pracy. Ten gniew pozostawił ją „skorupą osoby na kilka miesięcy”.

Dodała: „Nie możesz mnie kupić, nie możesz mnie kupić za darmo. Nie zamierzam dawać koncertu tylko dlatego, że muszę, albo dlatego, że ludzie będą zawiedzeni, albo dlatego, że stracimy mnóstwo pieniędzy. Mówię: „Program nie jest wystarczająco dobry”.

Wciąż nie ma zaplanowanej daty, która miałaby być „odroczeniem”. Według doniesień scenografia do planowanego koncertu została zdewastowana, a miejsce posunęło się do przodu wraz z innymi artystami.

„Nie będę cię aktualizować, jeśli nie mam nic, czym mógłbym cię zaktualizować, ponieważ to tylko prowadzi do większego rozczarowania”.

Dlaczego koncerty zostały odwołane, pozostaje niejasne. Adele początkowo obwiniała pandemię, mówiąc, że „Połowa mojej załogi, połowa mojego zespołu cierpi na COVID – nadal są – i nie można było dokończyć programu”. Później doniesiono, że doszło do profesjonalnych starć między Adele a zespołem produkcyjnym o 60-osobowy chór i staw, z którego wokalista wstałby na scenie.

Na londyńskich pokazach w londyńskim Hyde Parku wystąpiła cała kobieca formacja artystek, podkreślona przez Kacey Musgraves.

Czy ten post był pomocny?