Skip to content

Adaptacja Nocnego agenta od twórcy Shield, Shawna Ryana, z datą premiery i zwiastunem Netflixa — obejrzyj

9 de luty de 2023
night agent release date

Netflix ustalił datę premiery i ujawnił pierwszy zwiastun Nocny agentnadchodzący thriller akcji Tarcza twórca Shawn Ryan.

Na podstawie powieści Matthew Quirka z 2019 roku, Nocny agent (którego premiera obejmuje wszystkie 10 odcinków w czwartek, 23 marca) opowiada o „agencie FBI niskiego szczebla (w tej roli Wielkie CGabriel Basso), który pracuje w piwnicy Białego Domu, obsługując telefon, który nigdy nie dzwoni” — czytamy w oficjalnym opisie — „aż do nocy, w której dzwoni, popychając go do szybkiego i niebezpiecznego spisku, który ostatecznie doprowadzi wszystkich drodze do Gabinetu Owalnego”.

Luciane Buchanan (Obrzydliwie bogaty) gra Rose Larkin, cywila, który dzwoni po tym, jak dowiaduje się, że jej ciotka i wujek nie są tym, za kogo się podają. W serialu występuje także Hong Chau (Strażnicy) jako szef sztabu prezydenta i Sarah Desjardins (Żółte kurtki) jako nastoletnia córka wiceprezydenta, która chce uciec przed swoim cieniem.

Obsadę uzupełniają Fola Evans-Akingbola (Zadzwoń do mojego agenta), Eve Harlow (100), Enrique Murciano (rodowód), Phoenix Raei (Bezpaństwowiec) i DB Woodside (24) jako agent Secret Service powracający do owczarni po długiej przerwie.

Ryan jest twórcą, showrunnerem i producentem wykonawczym, a Seth Gordon, Marney Hochman Julia Gunn i Jamie Vanderbilt na pokładzie jako dodatkowe EPki.

Obejrzyj zwiastun, naciskając PLAY powyżej (i spójrz na kilka zdjęć poniżej), a następnie powiedz nam w komentarzach, czy będziesz oglądać.

Nocny agent Netflix

Nocny agent Netflix

Nocny agent Netflix

Nocny agent Netflix

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?