Skip to content

ABC Pilot Watch: Komedie „Public Defenders” i „Motherland” remake „Keeping It Together” oraz dramaty „The Hurt Unit” i „Judgement” nie posuwają się naprzód

10 de czerwiec de 2023
Collage Maker 09 Jun 2023 02 24 PM 499

ABC przekazuje swoich pilotów.

Sieć przeszła na front Anthony’ego Andersona Obrońcy Publiczni i kierowana przez Ellie Kemper Trzymając to razem, który jest remakiem brytyjskiej komedii Ojczyznaa także dramaty Jednostka Rannych, z Melissą George i Benem McKenzie oraz Osąd w roli głównej Seks/Życie Sara Szahi.

ABC Signature planuje jednak zakupy Jednostka zraniona do innych sieci i platform, podczas gdy 20th Television będzie robić zakupy Obrońcy Publiczni I Osąd.

Ten ruch pojawia się, ponieważ wciąż ma decyzje do podjęcia w sprawie serii Ekonomia domu I Nowicjusz: federalni jak również Dobry prawnik, który był pilotażowym spinoffem backdoora Dobry Doktor.

W zeszłym miesiącu ABC przekazało zamówienie na serial pilotowi Drew Goddarda Wysoki potencjał, z Kaitlin Olson w roli głównej. Projekt oparty na popularnym francuskim serialu detektywistycznym HIP był zdecydowanym faworytem przez cały sezon deweloperski.

POWIĄZANY: Zamówienia pilotów i seriali ABC 2023

Decyzja o przekazaniu swoich pilotów zapadła również po tym, jak w zeszłym miesiącu podjęła większość decyzji dotyczących odbioru i anulowania, pomimo jesiennego harmonogramu strajków obejmującego programy bez scenariusza. Jednostka zraniona I Osąd prawdopodobnie zostali skrzywdzeni przez odbiór ABC 9-1-1 po tym, jak Fox to anulował. W przypadku pierwszego z nich należy do gatunku medycznego, a w przypadku drugiego wyeliminował jeden z możliwych automatów do dramatów, mimo że ABC zostało anulowane Big Sky, Twoja firma I Alaska Daily.

To pracowity dzień w branży telewizyjnej; Dzisiaj wcześniej NBC przekazało zamówienie na serial pilotowi komediowemu Justina Spitzera Szpital św. Denisa i anulowane Młoda skała I Wielka załoga.

Komedia z jednej kamery Obrońcy Publiczni z Anthonym Andersonem. W styczniu otrzymał zamówienie pilotażowe i pochodzi z Acapulco I Duncanville pisarz Eddie Quintana i McG.

Projekt, który jest produkowany przez 20th Television, podążał za czterema niedoświadczonymi obrońcami z urzędu, aż po same uszy w długach z tytułu pożyczek studenckich, którzy niestrudzenie pracują, aby uchronić swoich klientów przed więzieniem. Po drodze muszą polegać na sobie nawzajem, aby poradzić sobie z pierwszymi oskarżonymi, absurdalnym systemem sądowym i kserokopiarką, która zawsze się zacina.

Anderson gra szefa obrońców z urzędu, aw pilocie, napisanym przez Eddiego Quintanę i wyreżyserowanym przez Randalla Einhorna, wystąpili także Erika Henningsen, Arturo Castro, Kimrie Lewis, Natasha Lopez i Isaiah Dòdó-Williams.

Wykonawczy Quintana wyprodukował z McG, Mary Viola i Corey Marsh z Wonderland Sound and Vision.

Trzymać to razem (fka Oddać) to remake brytyjskiej komedii BBC Ojczyzna.

W projekcie, który otrzymał pilotażowe zamówienie w marcu, wystąpiła Ellie Kemper jako Julia, pracująca mama, dla której nic nie działa, więc wyrusza na poszukiwanie swojej wioski. Z pomocą nowych przyjaciół, Calvina, granego przez Karan Soni, i Liz, granej przez Michaelę Conlin, Julia odkrywa, że ​​od czasu do czasu może jej się udać pogodzenie pracy z rodzicielstwem. To komedia dla każdego, kto podrzucił swoje dzieci do szkoły, odetchnął z ulgą… a potem zdał sobie sprawę, że jest niedziela.

Judy Greer również zagrała.

Pochodzi od pisarki Julieanne Smolinski, Merman Television Sharon Horgan i Cleli Mountford, Feigco Entertainment Paula Feiga, Lionsgate i ABC Signature.

Michael Showalter wyreżyserował pilota i producentów wykonawczych obok Smolinskiego, Kempera, Horgana, Mountforda, Stacy Greenberg i Kiry Carstensen dla Merman Television, Paula Feiga i Dana Magnante dla Feigco Entertainment, a także Holly Walsh i Helen Serafinowicz.

Jednostka zraniona pochodzi z Ziemia obiecana twórca Matt Lopez i były Zespół SEAL showrunner John Glenn z Niesamowity Spider Man I (500 dni lata reżyser Marc Webb steruje pilotem.

Podąża za wysoko wykwalifikowanym zespołem chirurgów urazowych i pielęgniarek, które ścigają się w terenie, aby leczyć pacjentów, którzy nie dotrą do szpitala na czas. Kiedy chorzy i ranni nie mogą dostać się na ostry dyżur, The Hurt sprowadza do nich pogotowie ratunkowe.

Melissa George gra główną rolę kobiecą obok Bena McKenzie, Ashley Romans, Michelle Ortiz i Augustusa Prew.

Lopez, który ma ogólną umowę z ABC Signature, czyli studiem, oraz Glenn napisali scenariusz i wyprodukowali, a Webb również był producentem wykonawczym.

Wreszcie legalne mydło Osądco pochodzi od poprzedniego Czarodziejka showrunner Joey Falco otrzymał zamówienie pilotażowe w grudniu.

Pilot był nagłówkiem przez Seks/Życie gwiazda Sarah Shahi i rozgrywała się na dwóch liniach czasowych. Za piętnaście lat kobieta, grana przez Shahi, ubiegająca się o stanowisko w Sądzie Najwyższym, opowiada o swoich doświadczeniach w znanej firmie prawniczej w Waszyngtonie w 2023 roku, gdzie jedyną bardziej kontrowersyjną rzeczą niż sprawy było jej chaotyczne życie miłosne, uwięzione między dwoma zwaśnionymi braci, granych przez Reida Scotta i François Arnauda. Teraz, gdy zagrożona jest pozycja w Sądzie Najwyższym, wszystkie jej najmroczniejsze sekrety mogą wyjść na jaw, zagrażając jej nominacji, reputacji i małżeństwu.

W rolach głównych wystąpili także Portia Doubleday, Christine Adams i Ken Kirby.

20th Television to studio, w którym Melvin Mar, Jake Kasdan i Jordan Cerf są również producentami wykonawczymi obok Falco.

Czy ten post był pomocny?