Skip to content

A24 „Marcel The Shell With Shoes On” robi plusk – Specialty Box Office

27 de czerwiec de 2022
Marcel still 2 e1655755636822

Debiut na dużym ekranie Marcel The Shell w butach otworzył się na 170 000 $ na sześciu ekranach w Nowym Jorku i Los Angeles, najwyższy PSA weekendu na 28 267 $ za kultowego samotnego ślimaka, którego głos Jenny Slate.

Fałszywy dokument o sympatycznym antropomorficznym mięczaku pochodzi od dystrybutora A24, dystrybutora, któremu udaje się najczęściej trafiać do kasy, i oparty jest na popularnym serialu YouTube i ilustrowanej książce dla dzieci.

„Potrzeba co najmniej 20 muszli, aby mieć społeczność” – mówi w filmie Marcel. „Mój kuzyn zasnął w kieszeni i dlatego nie podoba mi się powiedzenie „wszystko wychodzi w praniu.; Ponieważ czasami tak nie jest.” On kocha 60 minut „ponieważ Leslie Stahl jest absolutnie nieustraszony”. To połączenie animacji poklatkowej i tradycyjnej animacji oraz akcji na żywo ze Slate, Isabellą Rossellini, Rosą Salazar, Thomasem Mannem i Stahlem.

Kiedyś byli częścią ogromnej społeczności muszli, Marcel i jego babcia żyją teraz samotnie jako jedyni ocaleni z tajemniczej tragedii. Kiedy dokumentalista odkrywa ich wśród bałaganu na swoim Airbnb, krótki film, który publikuje online, przynosi Marcelowi miliony oddanych fanów, a także bezprecedensowe niebezpieczeństwa i nową nadzieję na odnalezienie jego dawno zaginionej rodziny.

Film Deana Fleischer-Camp i Slate (100% z krytykami, 91% z publicznością na Rotten Tomatoes) rozszerza się na pięć kolejnych czołowych rynków — Austin, San Francisco. Chicago, Waszyngton, DC i Boston — w przyszły weekend i 8 lipca będą w pierwszej dziesiątce z powolnym rozwojem platformy przez całe lato.

Marcel zarobił 169 606 USD (piątek – 82 188 USD; sobota – 47 253 USD; niedziela – 40 165 USD).

Również w specjalności: Neon otwarty Beba do debiutu w wysokości 5428 dolarów w trzech lokalizacjach w Nowym Jorku i Los Angeles za PTA w wysokości 1809 dolarów. To autorefleksja Rebeki „Beba” Huntt na temat jej wychowania w Nowym Jorku i utrzymującej się traumy pokoleniowej.

Topnik dla smakoszy z IFC Midnight otwarto w 19 lokalizacjach do 5000 $ za PTA w wysokości 263 $. Niecodzienny Berlin Film Festival Encounters w reżyserii scenarzysty i reżysera Petera Stricklanda jest kontynuacją fikcyjnego kolektywu kulinarnego performansu.

(filmy IFC Oficjalny Konkurs z Antonio Banderasem i Penelope Cruz zarobili szacunkowo 50 250 USD na 26 ekranach w drugim tygodniu, w porównaniu z czterema przy średniej cenie 1932 USD na kino i 92 690 USD.)

Utopii W obliczu Nolana, dokument o Major League Baseball i ikonie Teksasu Nolanie Ryanie, który miał swoją premierę na SXSW i na stadionie Texas Rangers przed ogólnokrajowym jednodniowym specjalnym wydarzeniem w maju z Fathom (który zarobił 320 000 $). Utopia zagrała w piątek na 69 ekranach, głównie w Teksasie, przy wsparciu AMC, Regal, Studio Movie Grill, LOOK i innych wystawców, zgarniając kolejne 40 000 USD za łączną dotychczasową kwotę 366 000 USD brutto. Film rozszerzy się na więcej ekranów w przyszłym tygodniu przed premierą PVOD 19 lipca.

W ten weekend w kasie jest trochę zauroczenia, w tym Top Gun: Maverick, która przekroczyła miliard dolarów, i Elvis oraz Czarny telefon silny. Dobrą wiadomością dla specjalizacji jest to, że pierwsze dwa filmy rysują starsze wersje demonstracyjne, które są kluczowe dla dzieł artystycznych.

JugJugg Jeeyo, familijny komediodramat w języku hindi, wyreżyserowany przez Raja Mehtę z Moviegoers Entertainment, zarobił około 725 tys. dolarów w 318 kinach. 7 w kasie w Ameryce Północnej.

Czy ten post był pomocny?