Skip to content

90-dniowy narzeczony: dokumenty prawne dotyczące przejścia Gabe’a powodują blokadę weselną

21 de kwiecień de 2023
l intro 1682110902

Telewizja Reality TV

Gabe mówi

Wiele osób może powiedzieć, że miłość jest jednym z największych powodów do życia. Znalezienie kogoś, kto naprawdę cię zrozumie i zaakceptuje takim, jakim jesteś, jest łatwo wynikiem, którego wielu ludzi chce lub już osiągnęło. Pełen dramatów reality show TLC „90 Day Fiancé” zanurza się w pogoń za romantyczną miłością, pokazując pary, które szybko zawiązują przysłowiowy węzeł. Podczas gdy niektóre z tych związków nie działają z niezliczonych powodów, niektóre tak, i prawdopodobnie dlatego wspomniany program stworzył cały legion programów spin-off, takich jak „90 Day Fiancé: The Other Way”.

Ten konkretny spin-off skupia się na Amerykaninie, który decyduje się na ślub i przeprowadzkę do innego kraju, stąd właśnie taka nazwa serialu. W najnowszym odcinku para Gabriel Paboga i Isabel Posada napotkała niefortunną przeszkodę związaną z papierkową robotą. Dzieje się tak, ponieważ Gabriel jest w trakcie zmiany płci, a kraj Isabel, Kolumbia, wymaga dokładnego aktu urodzenia, aby wziąć ślub. Niestety, ten problem spowodował pewne problemy dla pełnej nadziei pary, co spowodowało, że Gabriel musiał wrócić do Stanów Zjednoczonych, aby sprostować swój akt urodzenia i uniknąć problemów imigracyjnych.

Kolumbia jest postępowa, jeśli chodzi o małżeństwa i równość płci, więc Gabe potrzebuje tylko poprawionego aktu urodzenia

Chociaż wspomniany wcześniej problem z formalnościami doprowadził do walki między Gabrielem i Isabel, a Isabel narzekała, że ​​Gabe powinien był rozważyć, że będzie potrzebował takiej dokumentacji, Gabriel zripostował i powiedział, że nigdy nie sądził, że zamieszka w innym kraju. Chociaż ostatni odcinek „90 Day Fiancé: The Other Way” kończy się powrotem Gabe’a do Stanów Zjednoczonych, widzowie mogli zastanawiać się, czy Gabe i Isabel zobaczą się ponownie, ponieważ zmiana oficjalnych dokumentów rządowych nie jest dokładnie znana być szybkim procesem.

Na szczęście Kolumbia ma dość postępowe poglądy na temat małżeństwa i równości. W 2022 roku Sąd Najwyższy Kolumbii oficjalnie uznał trzecią niebinarną płeć, która jest jednym z pierwszych krajów łacińskich, które wydały taki dekret. Podobnie w 2016 r. kraj podtrzymał małżeństwa osób tej samej płci. Innymi słowy, jedyną rzeczą, która stoi na przeszkodzie małżeństwu Gabriela i Isabel, jest po prostu papierkowa robota i gdyby Gabe zmienił swój akt urodzenia przed przyjazdem do Kolumbii, ten problem stałby się dyskusyjny. Należy jednak zauważyć, że zmiana aktu urodzenia zależy od stanu, a proces ten trwa zwykle od czterech do ośmiu tygodni, chociaż niektóre stany zezwalają na pilne zamówienia. To, jak wpłynie to na dalszy związek Gabriela i Isabel, z pewnością zainteresuje fanów „90 Day Fiancé: The Other Way” i można mieć tylko nadzieję, że spotkają się raczej wcześniej niż później.

Czy ten post był pomocny?