Skip to content

30% fanów AHS zgadza się, że to była najlepsza postać z programu Freak Show

29 de listopad de 2021
l intro 1638206093

Od walczących nastoletnich wiedźm po kosmitów kontrolujących rząd, „American Horror Story” FX porusza różne upiorne tematy w swoich 10 sezonach. „Freak Show”, jeden z wcześniejszych wpisów serii, opowiada o walczącej trupie cyrkowej, która zmuszona jest zmierzyć się ze swoją makabryczną przeszłością i ukryć otaczające ich morderstwa. Podczas gdy w serialu często pojawiają się dziwne postacie, bajki z Gabinetu Osobliwości Fräulein Elsy są jednocześnie nieprzystosowane, a jednocześnie chcą zrobić to w prawdziwym świecie.

Fani na subreddicie „American Horror Story” głosowali ostatnio w ankiecie, aby ustalić, kto jest najlepszą postacią z sezonu o tematyce karnawałowej. W ankiecie przeprowadzonej przez u/Illiana24 poproszono fanów o rozważenie obiektywnych aspektów, takich jak łuki postaci, historie i aktorstwo, a nie tylko głosowanie na swoją ulubioną postać. Prawie 400 głosów oddano między Elsą Mars (Jessica Lange), Bette i Dot Tattler (Sarah Paulson), Dandy Mott (Finn Wittrock), Jimmym Darlingiem (Evan Peters), Twisty the Clown (John Carroll Lynch) oraz opcją ” Inne.”

Którą postać z „American Horror Story: Freak Show” fani uznali za najlepszą?

Fani Freak Show byli pod wrażeniem zabójcy Dandy Mott

Dzięki 120 z 396 głosów Dandy Mott pokonał Elsę Mars w plebiscycie fanów „Freak Show”. Wielu fanów „American Horror Story” skorzystało z sekcji komentarzy, aby dodać opcję „Inne”, podkreślając, jak bardzo podobały im się „Freaks” z serialu, takie jak Ma Petite i Desiree Dupree. Jednak liczby pokazują, że zepsuty, niespokojny Dandy Mott najbardziej zaimponował fanom.

Dandy jest początkowo przedstawiany jako obsesyjny fan trupy i aspiruje do dołączenia do nich pomimo bogactwa jego rodziny i wysokiego statusu społecznego. Następnie nawiązuje kontakt z Twisty the Clown, zhańbionym dziecięcym wykonawcą, który stał się seryjnym mordercą. Gdy Dandy obejmuje swoją ciemną stronę i staje się zdeterminowany, aby uzyskać to, czego chce, za wszelką cenę, tworzy się mecz stworzony w piekle.

Fani nieustannie zachwycali się występem Wittrocka w „Freak Show”, za który otrzymał nominację do nagrody Primetime Emmy dla najlepszego aktora drugoplanowego w serialu limitowanym lub filmie (przez IMDb). Aktor jest częstym współpracownikiem producenta Ryana Murphy’ego, występując w serialu HBO „Zwykłe serce”, czterech innych sezonach „American Horror Story”, „Zabójstwo Gianniego Versace: American Crime Story” i „Ratched”.

Czy ten post był pomocny?