Skip to content

1923: Harrison Ford i Helen Mirren wybierają przemoc w pierwszym zwiastunie prequelu Yellowstone

14 de listopad de 2022
l intro 1668411752

Harrison Ford trzyma broń

Ostrzeżenie: Poniżej znajdują się spoilery dotyczące „1883”

Twórca programu Tyler Sheridan jest zdeterminowany i zdeterminowany, by dalej rozwijać swoją serię „Yellowstone”. Pierwszy spinoff, „1883”, pobił wówczas rekord dla serwisu streamingowego Paramount+, czyniąc go najczęściej oglądaną premierą oryginalnej serii (przez Deadline). Ma doskonałą ocenę 8,8/10 użytkowników na IMDb i imponującą ocenę 89% od krytyków Rotten Tomatoes. W rolach głównych Sam Elliot („Ranczo”), para potentatów muzyki country Tim McGraw i Faith Hill oraz Isabel May („Młody Sheldon”), która, jeśli wierzyć nowo wydanemu zwiastunowi, powróci do ducha opowiedz o spinoffie „1923”.

Nowa seria toczy się 40 lat po śmierci Elsy Dutton. Następne pokolenie rodziny Dutton będzie zmagać się z prohibicją i ryczącymi latami 20. w latach poprzedzających krajowy Wielki Kryzys w 1929 roku. Helen Mirren w rolach głównych i drugoplanowych, takich jak Robert Patrick i Timothy Dalton.

Aby zwiększyć zamieszanie związane z nadchodzącym spinoffem, Paramount+ wydało nowy zwiastun podczas debiutu piątego sezonu „Yellowstone” — i wygląda na to, że fani czekają na szaloną przejażdżkę.

Dziki zachód i ryczące lata 20-te łączą się w coś, co wygląda jak pełen akcji pierwszy sezon

„Przemoc zawsze nawiedzała tę rodzinę” – wyjaśnia głos Isabel May na początku 30-sekundowego zwiastuna. Kilka pierwszych cięć obejmuje zestrzelonego kowboja sięgającego po broń, żołnierzy biegających z bronią, zakrwawionego mężczyznę wycelowanego w broń i kilkunastu mężczyzn na koniach strzelających z wielu broni. Więc jeśli ktoś spodziewał się, że będzie to pacyfistyczne pokolenie rodziny Dutton, zwiastun rozwie wszelką nadzieję w ciągu pierwszych 10 sekund.

Nagle zmienia się ton narratora. „Tylko, że to nie nadąża… ścigamy go. Szukamy go”, obraca się, gdy przyczepa przecina się do czegoś, co wygląda jak pościg za szybkim wozem. Następnie przecina się do innego kowboja na koniu, który celuje z sześciostrzałkowego konia podczas galopującego konia, postać Harrisona Forda kuli się za karabinem, który częściowo zasłania jego twarz, i coś, co brzmi jak głośny wystrzał, wybucha, gdy pojawia się ekran tytułowy. Nowa seria rozpocznie się 18 grudnia za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego Paramount+, więc osiodłajcie swoje konie!

Czy ten post był pomocny?