Skip to content

1899 Anulowano w serwisie Netflix

3 de styczeń de 2023
1899 cancelled netflix season 2

1899statek zatonął: Netflix odwołał tajemniczy dramat, potwierdził TVLine.

„Z ciężkim sercem musimy ci to powiedzieć 1899 nie zostanie przedłużony”, współprowadzący show Baran bo Odar i Jantje Friese, którzy również stali za serialem Netflix Ciemny, opublikowane w poniedziałek na koncie Odara na Instagramie. „Chcielibyśmy zakończyć tę niesamowitą podróż drugim i trzecim sezonem, tak jak to zrobiliśmy Ciemny. Ale czasami sprawy nie układają się tak, jak planowałeś”.

Kontynuowali: „Takie jest życie. Wiemy, że to rozczaruje miliony fanów. Ale chcemy Wam z całego serca podziękować, że byliście częścią tej wspaniałej przygody. Kochamy Cię. Nigdy nie zapomnij.”

TVLine skontaktowało się z Netflixem w celu uzyskania komentarza.

Wielojęzyczny, tajemniczy serial science-fiction zaczął być emitowany w listopadzie 2022 roku. Akcja została osadzona w tytułowym roku i miała miejsce na parowcu Cerberus, który przepłynął Atlantyk. Podczas przejścia Cerberus natknął się na inny statek, który całkowicie zniknął kilka miesięcy wcześniej. Wkrótce potem zaczęły się dziać bardzo dziwne, pozornie niewytłumaczalne zjawiska. Nie psując niczego, sezon 1 kończy się dzikim klifem, który miał potencjał, aby radykalnie zresetować program na potencjalny – a teraz się nie dzieje – sezon 2.

Co myślisz o 1899odwołanie? Kliknij w komentarze i daj nam znać!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?