Skip to content

The Bastard Son & The Devil Himself anulowano na Netflix po 1 sezonie

10 de grudzień de 2022
The Bastard Son The Devil Himself Cancelled

To jest wszystko źle: Netflix anulował Bękart i sam diabeł po jednym sezonie.

Dobrze przyjęty dramat oparty na powieści dla młodzieży Sally Green Pół zławypuścił swój pierwszy ośmioodcinkowy sezon na streamer w październiku.

„Niestety, tak, Netflix [has] anulowany [the show]”, potwierdził w piątek twórca serialu Joe Barton Świergot. „Jestem z tego bardzo dumny i naprawdę polubiłem ludzi, z którymi mogłem to zrobić. Przepraszam, że nie mogę dokończyć tej historii”.

Oświadczenie Bartona nastąpiło po wcześniejszym tweecie z The Imaginarium, firmy produkcyjnej stojącej za Bękart, który stwierdził: „Half Bad to program, z którego jesteśmy niesamowicie dumni, który zyskał znakomite recenzje, a także niezwykle lojalną rzeszę fanów na całym świecie. Chociaż jesteśmy rozczarowani, że nie kontynuujemy tej historii, uwielbialiśmy pracować z tak utalentowaną obsadą i ekipą nad ożywieniem naszego ukochanego serialu.

Przedstawiciel Netflix potwierdza, że ​​serial nie powróci z drugim sezonem.

Bękart skupiał się na Nathanie Byrne (Jay Lycurgo), nieślubnym synu niebezpiecznej wiedźmy (w tej roli David Gyasi), który desperacko chciał uniknąć pójścia w mroczne ślady ojca.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?