Skip to content

10 pseudonimów Naruto, o których musisz wiedzieć

26 de sierpień de 2022
10 Naruto Nicknames You Need To Know About

Mimo że seria Naruto skończyła się kilka lat temu, nadal jest jedną z najpopularniejszych serii anime wszech czasów. Dostarczyła nam wspaniałych historii, niezapomnianych postaci i nawiązań kulturowych, które pozostaną z nami na długo. Oczywiście popularne wskazówki, takie jak Ninja Run lub charakterystyczne gesty niektórych postaci, zostały uwiecznione w kulturze popularnej, a wraz z nimi kilka fajnych pseudonimów. W tym artykule przedstawimy Ci 10 naszych pseudonimów Naruto, o których musisz wiedzieć.

Zamieścimy pseudonimy, które naszym zdaniem pozostawiły największy ślad na fanach, i przedstawimy Ci nasze typy. Będą oczywiste wybory, ale może zaskoczymy Cię niektórymi z naszych wyborów. Jeśli jesteś zainteresowany, zostań z nami do końca artykułu. Zaczynajmy!

10. Anioł Boży

Wszyscy znają Konan, kunoichi z Amegakure i jednego z członków założycieli oryginalnego Akatsuki, razem z Nagato i Yahiko. Jest prawdopodobnie jedną z najlepiej scharakteryzowanych postaci kobiecych z Masashi Kishimoto w serii Naruto i jest to dla niej ogromny komplement. Zyskała swój przydomek od mieszkańców wioski – Konan, Nagato i Yahiko chronili swoją wioskę, a ze względu na jej wyjątkowe Paper Ninjutsu, Konan została nazwana Aniołem Boga.

Przydomek jest dla niej naprawdę odpowiedni, ponieważ w całym serialu zawsze okazywała lojalność swojej wiosce i bliskim, za których ostatecznie zmarła. Konan naprawdę zasłużyła na swój przydomek, który na zawsze uwieczni jej postać wśród fanów Naruto.

9. Demon z ukrytej mgły

10 pseudonimów Naruto, o których musisz wiedzieć

Inną naprawdę kultową postacią z serii Naruto jest Zabuza Momochi, zaginiony ninja z Siedmiu Ninja Swordsmen of the Mist z Kirigakure. Pojawił się w pierwszym wielkim łuku dla Naruto w pierwszej części serii, kiedy zaginiony ninja wraz z Haku zaatakowali Drużynę 7 i ich senseia, Kakashiego.

Zbrodnie Zabuzy nie miały sobie równych. Był naprawdę utalentowanym shinobi i członkiem Siedmiu Ninja Swordsmen of the Mist, co tylko wzmocniło jego reputację na całym świecie. Jednak przydomek ten zyskał znacznie wcześniej – zanim został studentem, Zabuza wymordował ponad stu uczniów Akademii, dzięki czemu zyskał przydomek Demon Ukrytej Mgły. Był bezwzględny i po tym, jak nie zgadzał się z panowaniem Czwartego Mizukage, postanowił zbuntować się. Jednak w końcu okazał miłosierdzie i miłość swojemu uczniowi Haku. Ten łuk jest prawdopodobnie najlepszą fabułą w serii Naruto w historii.

ZWIĄZANE Z:

55 najlepszych żeńskich postaci Naruto według popularności

8. Królowa Ślimaka

10 pseudonimów Naruto, o których musisz wiedzieć

Dobra, po kilku poważnych pseudonimach musieliśmy umieścić ten. Tsunade jest całkiem godną uwagi postacią – jest wnuczką Pierwszego Hokage, jedną trzecią Legendarnych Sanninów z Konohy, najlepszym medycznym ninja w świecie Ninja, jednym z najsilniejszych Shinobi w historii i piątym Hokage. Tsunade ma kilka pseudonimów, ale Slug Queen wyróżnia się na tle reszty.

Zdobyła ten przydomek, ponieważ potrafi przywołać segmenty Katsuyu, ślimaka z Lasu Shikkotsu, legendarnego miejsca i jednego z trzech niezbadanych regionów mędrców. Tylko Tsunade i jej uczennica Sakura Haruno mogą przywołać Katsuyu, który służy przede wszystkim do leczenia ludzi – można go podzielić na setki części i leczyć ogromną grupę rannych shinobi. Katsuyu jest również bardzo przydatny w walce. Mimo że Sakura również może przywołać ślimaka, jest tylko jedna królowa ślimaków.

7. Czerwonokrwisty Habanero

10 pseudonimów Naruto, o których musisz wiedzieć

Po pierwszym spotkaniu z postacią Naruto w serialu, zawsze zastanawialiśmy się, od kogo odziedziczył swoją zadziorną osobowość. Uzumaki Kushina była jego matką i od razu zdaliśmy sobie sprawę z genezy jego osobowości. Kushina była miłą i ambitną młodą dziewczyną, która ogłosiła całej swojej klasie, że zostanie pierwszą suką Hokage. Wszyscy śmiali się z niej i dokuczali jej – jej koledzy z klasy nazwali ją Pomidorem dla jej charakterystycznych rudych włosów Uzumaki.

Z powodu ich dokuczania, rzucała się i okładała inne dzieci, a oprócz gniewu jej włosy ożyły jej gniewem, co przyniosło jej przydomek Red-Hot Blooded Habanero. Nienawidziła swoich włosów, dopóki nie poznała Namikaze Minato, który powiedział jej, że zawsze ją podziwia i kocha jej włosy. Kushina nazwała później swoje włosy Czerwoną Nitką Przeznaczenia.

6. Zboczony mędrzec (Ero-Sennin)

10 pseudonimów Naruto, o których musisz wiedzieć

Jiraiya jest jedną z najbardziej lubianych postaci w serialu anime, a jego życie wpłynęło na wiele osób wokół niego – mianowicie na Naruto, który uważał go za swoją rodzinę. Jest potężnym ninja, który w wolnych chwilach napisał Opowieść o całkowicie odważnym ninja, od której Naruto wziął swoje imię, pisarz słynnych powieści erotycznych zwanych powieściami Icha Icha oraz ogromny zboczeniec i pań.

Jego figlarna i zboczona natura przysporzyła mu wielu kłopotów, a kiedy zerknął na Tsunade podczas jej kąpieli, złamała mu ręce i żebra oraz uszkodziła jego organy wewnętrzne, co spowodowało, że nie był używany na bardzo długi czas. Naruto często nazywał go Zboczonym Mędrcem i to przezwisko pozostało z nim aż do śmierci.

ZWIĄZANE Z:

Naruto Movies in Order: Przewodnik chronologiczny w 2022 r.

5. Kopiuj Ninja

10 pseudonimów Naruto, o których musisz wiedzieć

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie skopiować każde silne jutsu i natychmiast powielić je przeciwko swoim przeciwnikom. Cóż, Hatake Kakashi był głównie znany ze swojej rzadkiej umiejętności. Jest jednym z najbardziej utalentowanych Ninja Konohy, a jego umiejętności rzadko kiedy przewyższają. Sharingan, który otrzymał od swojego przyjaciela i kolegi z drużyny Uchiha Obito przed śmiercią, uczynił go bardzo niebezpiecznym ninja, którego reputacja była już dość godna uwagi, nawet przed zdobyciem tego słynnego i potężnego dojutsu.

Kakashi ma wiele pseudonimów oprócz tego, ale słynny Copy-Nin przestraszył wielu shinobi w całym świecie Ninja. Poza tym nie chcieliśmy umieszczać Kakashiego Zabójcy Przyjaciół, to po prostu zbyt smutne i nieprawdziwe.

ZWIĄZANE Z:

Kiedy Kakashi staje się Hokage?

4. Szlachetna Zielona Bestia Liścia

10 pseudonimów Naruto, o których musisz wiedzieć

Might Guy to wiele rzeczy, ale tchórz. Jego intensywność i pasja nie mogły się równać nikomu, poza jego uczniem Rock Lee, który również ma fajny przydomek Bushy Brows. Na pierwszy rzut oka Guy nie jest uważany za naprawdę potężnego, ponieważ nigdy nie był utalentowany jako jego przyjaciel i rywal Hatake Kakashi, jednak to nie powstrzymało go przed zostaniem jednym z najpotężniejszych ninja Konohy.

Jest mistrzem Taijutsu, ekspertem od walki wręcz, który posiada zdolność otwierania Ośmiu Wewnętrznych Bram, co odblokowuje wszystkie mentalne i fizyczne atrybuty do pełnego potencjału. Jego prawdziwa moc została pokazana podczas Czwartej Wojny Shinobi i był jedynym, który faktycznie skrzywdził wskrzeszonego i pokonanego Uchiha Madarę, który nawet komplementował jego zdolności i siłę. Might Guy to naprawdę Szlachetna Zielona Bestia Liścia.

3. Biały kieł liścia

10 pseudonimów Naruto, o których musisz wiedzieć

Hatake Sakumo w swoim czasie był jednym z najbardziej utalentowanych Ninja Konohy. Czakra Białej Szabli i niewiarygodna zdolność jego klanu przyniosły mu imię Białego Kła Liścia. Sakumo był ojcem Kakashiego, którego bardzo kochał i wychowywał sam, odkąd jego żona zmarła, gdy Kakashi był mały.

Jednak jego imię zostało zhańbione po porzuceniu misji, w której zdecydował się uratować swoich towarzyszy i wieśniaków. Po misji wszyscy gardzili nim za nieukończenie misji – od rządu, kolegów shinobi, mieszkańców wioski, a nawet shinobi, których uratował. Zdolności Sakumo zostały osłabione, w wyniku czego popadł w depresję, co zmusiło go do popełnienia samobójstwa. Kakashi i wioska nienawidzili go za to, ale w końcu jego imię zostało oczyszczone i w końcu dostał szansę na naprawienie szkody ze swoim synem podczas Czwartej Wojny Shinobi.

ZWIĄZANE Z:

10 najsilniejszych i 10 najsłabszych Kage w Naruto

2. Bóg Shinobi

10 pseudonimów Naruto, o których musisz wiedzieć

Senju Hashirama, z Madarą Uchihą, jest najpotężniejszym shinobi w historii, cóż, dopóki Sasuke i Naruto nie przewyższyli ich. Hashirama był Pierwszym Hokage z Wioski Liścia i ze względu na jego moc, ludzie i towarzysze nazwali go Bogiem Shinobi. Szukał pokoju na Kontynencie Ninja i prawie to zrobił, jednak jego śmierć uniemożliwiła mu osiągnięcie ostatecznego celu.

Jego rywalem i przyjacielem był Madara Uchiha, i mimo że nie widzieli się oko w oko, Madara nadal go szanował i uważał za przyjaciela – z doskonałymi umiejętnościami.

1. Żółty błysk

10 pseudonimów Naruto, o których musisz wiedzieć

Na koniec musieliśmy umieścić przydomek Namikaze Minato na pierwszym miejscu, ponieważ jest on po prostu najfajniejszym i jednym z najpotężniejszych shinobi wszechczasów. Jego szybkość nie była dorównywana przez nikogo (może kosmiczny klan ninja, Ōtsutsuki), a jego unikalna umiejętność była powszechnie podziwiana. Podobno najszybszy shinobi w historii, Czwarty Raikage A, uważał go za nawet (prawdopodobnie) szybszego od niego! Po walce z Żółtym Błyskiem podczas Trzeciej Wojny Shinobi, Minato jeszcze bardziej wzmocnił swoją reputację jako najszybszego ninja na świecie.

Ojciec Naruto zmarł bardzo młodo, a gdyby pozostał przy życiu, kto wie, jaki byłby jego limit mocy? Dlatego Yellow Flash to najfajniejszy pseudonim, jaki zdecydowanie powinieneś znać z serii Naruto.

Czy ten post był pomocny?