Skip to content

Zwiastun Tiger King 2 sugeruje, że kontynuacja dotyczy… wszystkich oprócz „Joe Exotic”?

27 de październik de 2021
tiger king season 2

Nowy zwiastun Netflixa Król Tygrysów 2 sugeruje, że 1) ta kontynuacja jest podsumowaniem większości materiałów pozostałych z pierwszego sezonu, 2) ledwie będzie dotyczyć uwięzionego Joe Exotic, i 3) rywalizacja z Carole Baskin zostanie ponownie przyjęta nawet jeśli bardzo publicznie zdystansowała się od franczyzy.

Sezon 1, który został wydany na początku pandemii dla zniewolonej publiczności, śledził rywalizację między „entuzjastami” wielkich kotów Joe „Egzotycznym” Schreibvogelem i Baskinem. Konflikt przybrał mroczny obrót, gdy Schreibvogel — cefal, uzbrojony poligamista, piosenkarz country i były kandydat na gubernatora, który przewodniczy przydrożnemu zoo w Oklahomie — został aresztowany za wymyślenie spisku o morderstwie na zlecenie z udziałem Baskina, aktywisty i właściciela zwierząt sanktuarium wielkiego kota. Schreibvogel odsiaduje obecnie wyrok 17 lat więzienia.

w Król Tygrysów 2, Netflix mówi: „Kolorowa saga najsłynniejszych amerykańskich właścicieli wielkich kotów trwa”, ponieważ „nagła sława i niechciana uwaga władz podkręcają temperaturę i odkrywają niesamowite rewelacje…. Dawni wrogowie i wrogowie, w tym Jeff Lowe, Tim Stark, Allen Glover i James Garretson, powracają na kolejny sezon morderstw, chaosu i szaleństwa. Myślałeś, że znasz całą historię? Tylko poczekaj.”

Sam zwiastun sugeruje skupienie się na takich peryferyjnych postaciach, które zasłużyły na przelotną wzmiankę podczas pierwszego sezonu, w towarzystwie jakiegoś „Ojej!” reakcje na rodzinę”, która nastąpiła wraz z eksplozją serialu na scenę popkultury i jak najlepszym powrotem do zniknięcia Dona Lewisa w sierpniu 1997 roku, mimo pozorny brak zaangażowania żony Carole Baskin w działania następcze.

„Nie wiem, jak zgasili Król Tygrysów 2 kiedy Joe Schreibvogel jest w więzieniu, a ja odmawiam ponownego grania” – powiedział Baskin we wrześniowym oświadczeniu. “[Co-director] Rebecca Chaiklin powiedziała, że ​​chce „oczyścić powietrze” z tego, co mi zrobili w Tygrys Król. Powiedziałem jej, żeby zgubiła mój numer. Nie ma wytłumaczenia dla takiej zdrady i fałszywego przedstawiania.”

Krótko po premierze pierwszego sezonu Chaiklin powiedział EW.com: „Mamy szaloną ilość [leftover] materiał filmowy”, przed dodaniem, „Może być kontynuacja tej historii, ponieważ wciąż się w niej dzieje, a będzie tak samo dramatyczna i tak kolorowa, jak to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku lat”.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?