Skip to content

Zwiastun Szkoły Dobra i Zła: Kerry Washington i Charlize Theron grają w Magical Mentors na Netflix

13 de wrzesień de 2022
school for good and evil trailer

Magiczna szkoła, w której nie wszystko jest tym, czym się wydaje? Zatrzymaj nas, jeśli już to słyszałeś.

Netflix opublikował we wtorek oficjalny zwiastun Szkoła Dobra i Złanadchodząca filmowa adaptacja powieści Somana Chainaniego z 2013 roku o — jak sugeruje tytuł — instytucji edukacyjnej, w której postacie z bajek doskonalą swoje umiejętności, ostatecznie decydując, czy chcą być „dobrzy”, czy „zli”.

Sophia Anne Caruso (Broadway’s Sok z żuka: musical) i Sofia Wylie (Disney+’s High School Musical: Musical: serial) wcielają się w Sophie i Agathę, „dwoje odmieńców i najlepszych przyjaciół, którzy mają najbardziej nieprawdopodobne więzi. Sophie, złotowłosa krawcowa, marzy o ucieczce z ponurego życia i zostaniu księżniczką, podczas gdy Agata ze swoją ponurą estetyczną i niecodzienną matką ma zadatki na prawdziwą wiedźmę.

Przyjaciele zostają zabrani do wspomnianej szkoły, ale sprawy natychmiast się psują, gdy Sophie zostaje umieszczona w Szkole Zła, prowadzonej przez „czarującą i kwaśną” Lady Lesso Charlize Theron, a Agata zostaje wysłana do Szkoły Dobra, biegnij autorstwa „słonecznego i miłego” profesora Doveya z Kerry Washington.

„Tylko pocałunek prawdziwej miłości może zmienić zasady i wysłać dziewczęta do ich prawowitych szkół i przeznaczenia” – mówi oficjalny dziennik. „Ale kiedy mroczna i niebezpieczna postać z tajemniczymi powiązaniami z Sophie pojawia się ponownie i grozi całkowitym zniszczeniem szkoły i świata poza nią, jedynym sposobem na szczęśliwe zakończenie jest przeżycie najpierw ich bajki w prawdziwym życiu”.

W filmie występują także Laurence Fishburne, Michelle Yeoh, Jamie Flatters, Kit Young, Peter Serafinowicz, Rob Delaney, Mark Heap, Patti LuPone i Rachel Bloom.

Szkoła Dobra i Zła premiera w środę, 19 października. Naciśnij PLAY na powyższym filmie, aby obejrzeć cały zwiastun, a następnie upuść komentarz ze swoimi przemyśleniami poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?