Skip to content

Zwiastun ścieżki partnera: Prawnicy Teen Wolf Alum Arden Cho w serialu Netflix — a także dowiedz się, kiedy będzie premiera

29 de lipiec de 2022
arden cho partner track

Na Netflixie trzeba rozbić szklany sufit Ścieżka partneraa Arden Cho dodaje kilka pęknięć.

The Nastoletni wilk weterynarz prowadzi nadchodzącą adaptację serialu — na podstawie powieści Helen Wan z 2013 roku o tym samym tytule — dla której streamer zaprezentował w piątek nowy zwiastun.

Ścieżka partnera występuje w Cho jako Ingrid Yun, koreańskiej Amerykance w pierwszym pokoleniu i pierwszym prawniku w swojej rodzinie, który przeżywa procesy (heh) i udręki dążenia do doskonałości w prestiżowej, ale staromodnej kancelarii prawnej Parsons Valentine. „Przy wsparciu przyjaciół walczy z wyzwaniami w miejscu pracy, aby przebić się przez szklany sufit na swojej drodze do zostania partnerem” — opisuje logline. „Ale czy jej popęd i ambicja zostawią miejsce na miłość?”

W obsadzie znalazł się także Bradley Gibson (Księga Mocy II: Duch), Aleksandra Turshen (Ray Donovan), Dominik Sherwood (Łowcy Cieni), Rob Heaps (Dobre dziewczyny), Nolan Gerard Funk (Asystent lotu), Mateusz Rauch (Banshee) i Roby Attal (Nawiedzenie Bly Manor). 10-odcinkowy pierwszy sezon wypada w piątek, 26 sierpnia.

Cho — do którego napisów telewizyjnych zaliczają się również Chicago Med i Hulu Kapryśny — jest najbardziej znany z grania dzierżącego miecz kitsune Kira Yukimura w MTV Nastoletni wilk, do którego dołączyła w trzecim sezonie serialu. Ona jednak nie wróci po Nastoletni wilknadchodzący film o odrodzeniu w Paramount+: Jak potwierdziła Cho w maju, odrzuciła projekt po tym, jak zaoferowano jej znacznie mniej pieniędzy niż jej białe koleżanki.

„Prawdopodobnie mogłabym, z góry, pomyśleć o ponad 10 azjatyckich amerykańskich aktorach, których znam, którzy zarabiali znacznie mniej niż ich odpowiednicy” – powiedziała Cięcie wtedy. „Czasami nie masz wyboru, by powiedzieć „nie”. Czasami po prostu tego potrzebujesz. Masz rachunki do zapłacenia. … Nie mówiłam „nie” koniecznie dla mnie albo dlatego, że byłam zła. Mówiłem „nie”, ponieważ mam nadzieję, że w przyszłości będzie więcej równości”.

Zegarek Ścieżka partnerapełny zwiastun powyżej, a następnie trafić na komentarze z pierwszymi wrażeniami!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?