Skip to content

Zwiastun programu z lat 90.: Gang jest tutaj w kontynuacji serialu z lat 70. — Plus ujawniono syna Jackie i Kelso

22 de grudzień de 2022
that 90s show trailer

To dobry dzień (powiedzieliśmy dobry dzień!) dla Ten show z lat 70 Fani.

Netflix udostępnił pełnometrażowy zwiastun wyczekiwanej kontynuacji serii Ten program z lat 90który daje pierwsze spojrzenie na gości specjalnych Tophera Grace’a (Eric), Milę Kunis (Jackie), Ashtona Kutchera (Kelso), Laurę Prepon (Donna) i Wilmera Valderramę (Fez), a także powracających stałych bywalców serialu Debra Jo Rupp (Kitty) i Kurtwood Smith (czerwony).

10-odcinkowy odcinek rozpoczyna się w 1995 roku, a nastoletnia córka Erica i Donny, Leia (grana przez Zamknij okoCallie Haverda) jest „zdesperowana, by znaleźć jakąś przygodę w swoim życiu… lub przynajmniej najlepszego przyjaciela, który nie jest jej tatą”, zgodnie z oficjalnym logline. „Kiedy Leia przyjeżdża do Point Place, aby odwiedzić swoich dziadków, tuż obok znajduje to, czego szuka, gdy spotyka dynamiczną i zbuntowaną Gwen (Ashley Aufderheide). Z pomocą przyjaciół Gwen — w tym jej kochanego brata Nate’a (Maxwell Acee Donovan), jego inteligentnej, skupionej na laserze dziewczyny Nikki (Sam Morelos), sarkastycznego i wnikliwego Ozziego (Reyn Doi) oraz czarującego Jaya (Mace Coronel) — Leia zdaje sobie sprawę, że może się tam zdarzyć przygoda, tak jak w przypadku jej rodziców wiele lat temu. Podekscytowana odkrywaniem siebie na nowo, przekonuje rodziców, by pozwolili jej zostać na lato”.

Powyższe nagranie ukazuje potencjalne połączenie Lei i Jaya, którego pełne imię i nazwisko możemy teraz ujawnić… Jay Kelso! Zgadza się: córka Erica i Donny ma słabość do syna Jackie i Kelso! Zostaliśmy również ponownie wprowadzeni do Feza, którego ścieżka kariery nie powinna być zaskoczeniem. Nie wspomina o byłej dziewczynie Jackie — być może ten związek został powtórzony? — ale spotykamy jego obecną miłość: Gwen i matkę Nate’a, Sherri (grana przez Lepiej od TedaAndrzeja Andersa).

Ten program z lat 90 ma ukazać się w czwartek, 19 stycznia. przewiń w dół, aby wyświetlić wybrane zdjęcia z sezonu 1, a następnie napisz komentarz ze swoimi reakcjami na zwiastun.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?