Skip to content

Zwiastun Pinokio: bajka Netflix Guillermo del Toro wygląda przerażająco dobrze

28 de lipiec de 2022
pinocchio teaser

Koncepcja drewnianej lalki, która staje się świadoma, jest sama w sobie przerażającą koncepcją, ale zostaw to Guillermo del Toro, aby posunął się o wiele dalej.

Netflix w środę udostępnił zwiastun, który przedstawia nową wizję mistrza horroru w klasycznej bajce dla chłopca Pinokio. Ale gdy jego narrator ćwierka na szczycie tego nowego materiału, „to historia, którą możesz pomyśleć, że znasz, ale… nie wiesz”.

Daleko od wersji Disneya Pinokio – który przypadkowo zostaje ponownie uruchomiony w Disney+, gdy mówimy – film del Toro wydaje się pozostawać w bardziej skomplikowanej tematyce, od „niedoskonałych ojców i niedoskonałych synów” po „stratę i miłość”. (Była też ta śmieszna wersja Pauly’ego Shore’a, która ukazała się na początku tego roku, ale o tym nie rozmawiamy. Chyba że chcesz.)

PinokioW obsadzie głosu występuje Gregory Mann jako tytułowa postać marionetki, Ewan McGregor jako Sebastian J. Cricket, David Bradley jako Mistrz Geppetto i Tilda Swinton jako wróżka z turkusowymi włosami. Dodatkowe głosy to Christoph Waltz, Finn Wolfhard, Ron Perlman, Tim Blake Nelson, Burn Gorman, John Turturro i Cate Blanchett.

Film pojawi się na Netflix w grudniu, po limitowanej premierze kinowej w listopadzie.

Naciśnij PLAY na powyższym filmie, aby zobaczyć del Toro Pinokio w akcji, więc upuść komentarz ze swoimi przemyśleniami poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?