Skip to content

Zwiastun idealnego dopasowania: Zobacz, jak miłość jest ślepa i zbyt gorąca, by sobie z tym poradzić Absolwenci mieszają się i mieszają w konkursie randkowym Netflix

4 de luty de 2023
Netflix Perfect Match Trailer

Zbyt gorąco, by sobie z tym poradzićChase DeMoor ma uczciwe ostrzeżenie dla innych mężczyzn rywalizujących w nadchodzącym randkowym programie Netflix Idealne dopasowanie: „Nie patrz na mnie, patrz na swoją dziewczynę”.

W czwartek streamer zaprezentował pełny zwiastun serialu prowadzonego przez Nicka Lacheya, który możecie obejrzeć powyżej.

W programie biorą udział gwiazdy Netflixa m.in Miłość jest ślepa, Zbyt gorąco, by sobie z tym poradzić, Ultimatum, Okrąg, Kret i więcej w tropikalnym raju, aby mieć szansę na znalezienie miłości. Zgodnie z oficjalnym streszczeniem, gdy „konkurują o tworzenie relacji, najbardziej kompatybilne pary będą bawić się w swatkę”.

Najlepsza para tygodnia będzie miała moc rozbijania innych par i wysyłania ich na randki z nowymi potencjalnymi partnerami, których zaproszą do willi. Pozostaje pytanie: „Czy stworzą lepsze dopasowania, czy też stworzą chaos?”

Pierwsze cztery odcinki będą miały swoją premierę we wtorek, 14 lutego w serwisie Netflix. Druga partia (odcinki 5-8) zostanie wyemitowana 21 lutego, a druga (odcinki 9-12) 28 lutego.

Wśród tych, którzy będą rywalizować, jest Bartise Bowden z Miłość jest ślepa Sezon 3, Chloe Veitch od Zbyt gorąco, by sobie z tym poradzić Sezon 1 i Okrąg Sezon 2, Okrąg Zwycięzca sezonu 1 Joey Sasso, Francesca Farago z Zbyt gorąco, by sobie z tym poradzić Sezon 1 oraz Damian Powers i Diamond Jack z Miłość jest ślepa Sezon 1. (Zobacz pełną listę obsady tutaj).

Czy dostroisz się do Idealne dopasowanie?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?