Skip to content

Zwiastun FUBAR: Arnold Schwarzenegger wysadza rzeczy w powietrze, nawiązuje więź ze swoją córką CIA w komedii akcji Netflix

21 de kwiecień de 2023
fubar trailer arnold schwarzenegger

Strzelanie z broni wojskowej i oddalanie się od eksplozji w zwolnionym tempie to najwyraźniej rodzinny interes Netflixa FUBAR.

Legenda kina akcji, Arnold Schwarzenegger, wciela się w swoją pierwszą główną rolę telewizyjną w nowej komedii akcji, która zadebiutuje na streamerze w czwartek, 25 maja. W oficjalnym zwiastunie — który można obejrzeć powyżej — Schwarzenegger gra starzejącego się agenta CIA, który wciąż kopie tyłki dobrze po sześćdziesiątce. Nadszedł jednak czas, aby to odłożył i planuje spędzić emeryturę na ponownym kontakcie z córką, graną przez Top Gun: MaverickMoniki Barbaro. Ale agencja wciąga go do ostatniego zadania: ratowania współpracownika, który utknął w odległym kraju. I hej, ten agent to jego córka!

Ojciec i córka początkowo są wobec siebie nieufni, ale odkładają na bok dzielące ich różnice, aby odzyskać kilka niebezpiecznych broni masowego rażenia i ocalić świat… i po drodze zdobywają wzajemny szacunek. Plus, Projekt MindyFortune Feimster z firmy Fortune jest również po to, aby dostarczyć kilka zingerów, aby zachować lekki nastrój. (Tylko nie dawaj jej tej wyrzutni rakiet.)

Naciśnij PLAY powyżej, aby zobaczyć FUBARi powiedz nam w komentarzach, czy wrócisz… hm, żeby obejrzeć całą serię.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?