Skip to content

Zestaw Heartstoppera Connor wychodzi jako biseksualny, mówi, że został zmuszony przez zagubionych fanów serialu Netflix

1 de listopad de 2022
kit connor

Kit Connor, jedna z gwiazd Netflixa Zatrzymanie sercamówi, że został zmuszony do ujawnienia się jako biseksualny przez tak zwanych fanów, którzy wyraźnie „przeoczyli sens programu”.

„Wróć na minutę” Connor napisał na Twitterze w poniedziałek. „Jestem bi. Gratulacje za zmuszenie 18-latka do wyjścia. myślę, że niektórzy z was przegapili punkt programu. PA.”

Na podstawie powieści graficznej Alice Oseman, Zatrzymanie serca grają Connor i Joe Locke jako Nick i Charlie, dwóch kolegów z klasy, którzy zakochują się i rozpoczynają związek, mimo że Nick oficjalnie nie jest „wyłączony”. Program zdobył miliony fanów na całym świecie, z których wielu najwyraźniej posunęło się zbyt daleko, nawet nękając członków obsady w mediach społecznościowych na temat ich prawdziwej seksualności.

Tweet Connora zyskał ogromne poparcie prawdziwych fanów, a także niektórych z jego Zatrzymanie serca gwiazdy.

„Kocham cię, przepraszam, że to było dla ciebie tak obrzydliwie szorstkie” odpowiedział Kizzy Edgell, który gra Darcy. “[You’ve] został potraktowany tak niesprawiedliwie”.

Osemana również dzwonił wtweetując, „Naprawdę nie rozumiem, jak ludzie mogą oglądać Zatrzymanie serca a potem z radością spędzają czas spekulując na temat seksualności i oceniając w oparciu o stereotypy. Mam nadzieję, że wszyscy ci ludzie są zawstydzeni jak F-K. Jesteś niesamowita.

Zatrzymanie serca zrzucił swój pierwszy sezon na Netflix w kwietniu 2022 roku, a dwa kolejne są w drodze.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?