Skip to content

YOU przedłużono sezon 4 w serwisie Netflix — Obejrzyj film z ogłoszeniem

13 de październik de 2021
you season 4 renewed

Obsesja Netflix na temat Joe Goldberga trwa, przedłużając sezon 4. TY, dowiedziała się TVLine. Ta wiadomość pojawia się zaledwie dwa dni przed premierą thrillera Penn Badgley w piątek, 15 października.

Na podstawie serii powieści Caroline Kepnes, TY jest rozwijany przez producentów wykonawczych Grega Berlantiego i Serę Gamble, z których ta ostatnia pełni rolę showrunnera. Berlanti, Gamble, Sarah Schechter, Leslie Morgenstein, David Madden, Gina Girolamo, John Scott, Neil Reynolds, Michael Foley i Justin Lo powrócą jako producenci wykonawczy sezonu 4.

„Czytając powieść Caroline, Greg i ja mieliśmy obsesję na punkcie Joe Goldberga i jego pokręconego światopoglądu” – powiedział Gamble w oświadczeniu. „I to było ekscytujące oglądać, jak Penn wprowadza Joe w przerażające, ale fascynujące życie. Jesteśmy głęboko wdzięczni, że Netflix okazał Ci tak ogromne wsparcie i że ludzie na całym świecie cieszyli się, gdy Joe naprawdę się mylił przez ostatnie trzy sezony. Cały zespół You jest podekscytowany odkrywaniem nowych, mrocznych aspektów miłości w 4. sezonie”.

TY’W nadchodzącym trzecim sezonie Joe i Love (Victoria Pedretti) przenoszą się na przedmieścia, gdzie za każdym rogiem i za każdym białym płotem czai się ciemność.

Karta wyników odnowienia telewizji na żywo TVLine została zaktualizowana, aby odzwierciedlić TYczwarty sezon. Naciśnij PLAY na powyższym filmie, aby obejrzeć ogłoszenie, a następnie wrzuć komentarz ze swoimi przemyśleniami na temat zabójczego thrillera poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasz cotygodniowy biuletyn. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?