Skip to content

YOU Boss przedstawia mrożące krew w żyłach zakończenie sezonu 4, część 2 — oceniaj!

12 de marzec de 2023
you season 4 finale

Teraz to TYCzwarty sezon jest transmitowany w całości, niech wszyscy się zgodzą: część 1 była jedynie przygotowaniem do wypłaty, jaką jest część 2. I jaka to jest absolutnie szalona wypłata.

Pod koniec sezonu Joe zdał sobie sprawę, że cały jego związek z Rhysem został sfabrykowany, w wyniku obsesji połączonej z poważną dysocjacją. Rhys nigdy nie był zabójcą, zawsze był to Joe, co sprawia, że ​​morderstwo Rhysa jest jeszcze bardziej pokręcone i niepotrzebne. (Mówiąc o morderstwie Rhysa, Joe udaje się zrzucić całą sprawę na biedną Nadię.)

Finał kończy się, gdy Joe wraca do Nowego Jorku i żyje pod swoim oryginalnym nazwiskiem, dzięki drogiemu zespołowi Kate pracującemu nad graniem w praktycznie każdy system, jaki można sobie wyobrazić. Co gorsza, Joe – który również po cichu kupił małą księgarnię, prawdopodobnie jako schowek na swoją ukochaną klatkę – jest otwarcie okrzyknięty bohaterem, zarówno w Stanach, jak i za granicą.

Krótko mówiąc, Joe uszło na sucho absolutnie wszystko. Ale jeśli myślisz, że bycie czystym oznacza, że ​​Joe w końcu zakończy to błędne koło, pomyśl jeszcze raz. Szybkie ujęcie Rhysa w odbiciu Joe w szybie potwierdza, że ​​ciemny pasażer Joe wciąż jest gotowy na przejażdżkę.

„Dajemy wam mniej więcej półtorej sceny, w której pozwalamy wam pomyśleć, że naprawdę zaczął od nowa i pozbył się części Rhysa” — mówi TVLine showrunnerka Sera Gamble. „A potem mówimy ci… nie, wcale”.

W rzeczywistości „nie tylko się nie zmienił, ale stał się mniej konfliktową wersją samego siebie” — wyjaśnia Gamble. „Wciąż jest Joe i nadal żyje miłością na wiele sposobów, ale myślę, że jest zabawne nowe pytanie, które możemy zadać: Jaki jest Joe, kiedy nie musi sprawiać, że każde morderstwo jest przypadkowe” Och, potknął się i upadła rzecz, która natychmiast stawia go w odległości kilku cali od policji? A co, jeśli przyznałby się przed samym sobą, co robi, i poświęcił temu trochę solidnego planowania?

Przyszłość serialu (Netflix jeszcze nie odnowił TY na nieuchronny piąty sezon) pozostaje niejasny, ale gdziekolwiek się pojawi, wiedz jedno: będzie krew.

Co sądzisz o tym niesamowitym zakończeniu? Gdzie chciałbyś zobaczyć show stąd? Oddaj zatem swój głos w naszych ankietach poniżej upuść komentarz z większą ilością swoich przemyśleń.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?