Skip to content

XO, Kitty First Look: To All the Boys Spinoff ma swoją premierę w serwisie Netflix

22 de marzec de 2023
xo kitty

Nadszedł czas, aby młodsza siostra Lary Jean wyszła z cienia… i wsiadła do samolotu, który zabierze ją przez pół świata do chłopaka jej marzeń. Co mogłoby pójść źle?

10-odcinkowy pierwszy sezon XO, Kittyserial spin-off oparty na Netflix Do wszystkich chłopców franczyzy, trafi do streamerów na całym świecie w czwartek, 18 maja, dowiedziała się TVLine. Aby osłodzić wiadomości, Netflix opublikował pierwszy klip z serialu, który możesz obejrzeć powyżej.

XO, Kitty ponownie występuje Anna Cathcart w roli „nastoletniej swatki” Kitty Song Covey, która „myśli, że wie wszystko o miłości”, jak podaje oficjalna linia logiczna. „Ale kiedy przeprowadza się na drugi koniec świata, by ponownie połączyć się ze swoim chłopakiem, z którym była na odległość, wkrótce zda sobie sprawę, że związki są o wiele bardziej skomplikowane, gdy stawką jest twoje własne serce”.

Oprócz Cathcarta w obsadzie serialu znajdują się: Minyeong Choi jako Dae, Gia Kim jako Yuri, Sang Heon Lee jako Min Ho, Anthony Keyvan jako Q, Peter Thurnwald jako Alex z Yunjin Kim jako Jina, Sarayu Blue jako Trina, John Corbett jako Dan Covey, Michael K Lee jako profesor Lee, Jocelyn Shelfo jako Madison i Regan Aliyah jako Juliana.

Twórczyni Jenny Han i Sascha Rothchild są współproducentami projektu Awesomeness Studios, będąc producentami wykonawczymi wraz z Mattem Kaplanem z ACE Entertainment.

„Wszyscy tak bardzo zakochaliśmy się w Larze Jean i jej historii” — mówi Han w oświadczeniu. „Wydawało mi się więc, że największym darem, jaki można dać Kitty, było pozwolenie jej, jako bohaterce, na bycie na własnych nogach i nie stawianie jej w cieniu którejkolwiek z jej sióstr”.

Naciśnij PLAY na powyższym filmie, aby po raz pierwszy spróbować XO, KittyNastępnie upuść komentarz ze swoimi przemyśleniami poniżej. Czy podążysz za siostrą Lary Jean w jej poszukiwaniu miłości?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?