Skip to content

Weteran OC Adam Brody zagra z Kristen Bell w serialu komediowym Netflix

28 de kwiecień de 2023
adam brody kristen bell

Sandy Cohen byłaby taka dumna: OC Adam Brody zagra rabina u boku Kristen Bell w serialu komediowym Netflix bez tytułu.

Stworzony przez Erin Foster (Nowa normalność, ledwo znana) i wyprodukowany przez Nowoczesna rodzina I Ponowne uruchomienie szef Steven Levitan, projekt koncentruje się na nieprawdopodobnym związku między lekceważącą, otwartą, agnostyczną kobietą (wcześniej obsadzoną Bell) a niekonwencjonalnym rabinem (Brody).

Postać grana przez Brody’ego, Noah, jest opisywana jako „czarujący rabin, który utknął na swoich drogach i przywykł do bezpiecznego grania. Zaczyna się potykać, gdy spotyka brutalnie szczerą i prowokującą Joanne, która całkowicie wywraca do góry nogami jego plan bezpiecznego życia.

Od zakończenia swojego czterosezonowego biegu jako OCuroczego Setha Cohena, Brody wystąpił w serialu Crackle Uruchomienieoprócz powtarzania się w krótkotrwałej komedii ABC Samotni rodzice u boku swojej prawdziwej żony Leighton Meester. Ostatnio zagrał w limitowanej serii Hulu Fleishman ma kłopoty.

Czy podoba Ci się połączenie telewizyjnego Setha Cohena i Veroniki Mars? Podziel się w komentarzach swoimi przemyśleniami na temat castingu!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?