Skip to content

W trzecim i ostatnim sezonie Dead to Me odbędzie się zjazd ER

21 de październik de 2022
GettyImages 140330498

Martwy dla mnie ekshumuje jednego z ERnajmroczniejsze rozdziały, w którym Garret Dillahunt pojawił się w ostatnim sezonie u boku jego byłej telewizji telewizyjnej Lindy Cardellini.

Dillahunt — który się powtórzył ER jako Steve Curtis, morderczy, agresywny były mąż pielęgniarki Cardellini, Samanthy Taggart, dołącza do trzeciego sezonu serialu Netflixa jako agent Glenn Moranis, najwyższej klasy detektyw, którego zadaniem jest dotarcie do sedna morderstwa Steve’a (James Marsden). (Nasz siostrzany pub Deadline po raz pierwszy ujawnił wiadomość o castingu.)

Ponad dwa lata po premierze drugiego sezonu na Netflix, Martwy dla mnie powraca z 10-odcinkowym pożegnalnym sezonem w czwartek, 17 listopada. Akcja rozpocznie się po tym wielkim klifie, w którym nietrzeźwy Ben (także James Marsden) rozbił swój samochód w SUV-ie z Jen z Christiny Applegate i Judy z Cardellini przed ucieczką z miejsca zdarzenia.

W pierwszym zwiastunie, który został zaprezentowany w zeszłym miesiącu (patrz tutaj), Jen i Judy udają się do szpitala po wypadku, ale Jen jest w szczególnie trudnym stanie po kolizji.

„Będę tęsknić za tymi paniami” – udostępnił Applegate na Twitterze w lipcu 2020 r., wkrótce po ogłoszeniu przez Netflix Martwy dla mnie zakończy się sezonem 3. „Ale czuliśmy, że to najlepszy sposób na powiązanie historii tych kobiet. Dziękuję wszystkim fanom. Wrócimy do pracy, kiedy będzie to bezpieczne”.

Rok później Applegate ujawniła, że ​​zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. „Cześć przyjaciele. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. To była dziwna podróż”, Applegate napisał w tweecie wtedy. „Ale byłem tak wspierany przez ludzi, że wiem, kto również cierpi na tę chorobę. To była trudna droga. Ale jak wszyscy wiemy, droga biegnie dalej. Chyba że jakaś dziura go zablokuje.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?