Skip to content

Virgin River detronizuje Stranger Things na szczycie Nielsen Streaming Top 10, lista terminali spada o cztery miejsca

19 de sierpień de 2022
virgin river season 5 showrunner

Wraz z wydaniem czwartego sezonu, Dziewicza rzeka znokautowany kolega z serialu Netflix Dziwniejsze rzeczy z pierwszego miejsca w najnowszym amerykańskim rankingu strumieniowych oryginałów firmy Nielsen.

Za tydzień 18 lipca Dziewicza rzeka zgromadzono 2,64 miliarda minut oglądanych w łącznie 42 odcinkach. To się skończyło Dziwniejsze rzeczyktóry po spędzeniu siedmiu z poprzednich ośmiu tygodni na pierwszym miejscu spadł na drugie miejsce z 2,3 miliarda minut wyświetlanych w 34 odcinkach.

Nielsen zauważa, że Dziewicza rzekaProfil publiczności przypomina dramat historyczny Koronaprzy czym prawie dwie trzecie publiczności ma ponad 50 lat, a prawie jedna trzecia ma ponad 65 lat.

Netflix Mieszkaniec Zła utrzymał się na trzecim miejscu (772 miliony minut/osiem odcinków), a następnie Netflix Akademia Parasolowa (553 miliony minut/30 odcinków) i Prime Video Chłopcy (532 miliony minut/24 odcinki).

Dopełnieniem Top 10 w tygodniu po 18 lipca były Prime Video Lista terminali (spadek o cztery miejsca w stosunku do dwutygodniowego rankingu na 2. miejscu), Netflix AlbaHulu Tylko morderstwa w budynku i Netflix Jurassic World Camp kredowy oraz Zdmuchnięty.

Spadający na zewnątrz z 10 najlepszych w tym tygodniu byli Pani Marvel, DB Cooper, Peaky Blinders oraz Ozark.

Chcesz zgarnąć dowolny z powyższych programów? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona przez Matt’s Inside Line.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?