Skip to content

„Uśmiechnij się” teraz na otwarcie weekendu za 19 milionów dolarów – w sobotę rano w kasie

1 de październik de 2022
MCDSMIL PA036 e1664633025353

SOBOTA AM: Odśwież wykres i więcej analiz Paramount i inne studia dzwonią Uśmiech w 19 mln USD otwarcie. Podobnie jak w ostatni weekend z New Line Nie martw się kochanie, kolejne zdjęcie gatunku, ten horror z oceną R otrzymał ocenę B-CinemaScore i zdecydowaną rekomendację na poziomie 69%/53% w serwisie PostTrak firmy Comscore/Screen Engine; standardową reakcję publiczności na taką taryfę. Widzimy, jak dzwoni jedno studio Uśmiech przy 20 milionach dolarów i szczerze mówiąc z tym wynikiem publiczności i ładowaną od przodu naturą horrorów, dopiero dzisiejsza noc określi, czy to pójdzie w górę. W zeszły weekend wszyscy byli podekscytowani pierwszymi liczbami, których szukali Nie martw się kochanie, był podekscytowany i zadzwonił w weekend za 20 milionów dolarów w sobotę rano, zanim złagodniał. UśmiechPiątek jest 8,2 mln USDktóry obejmuje czwartkowe zapowiedzi o wartości 2 mln USD.

Prezentacje typowe dla horrorów z oceną R to 28% mężczyzn powyżej 25 roku życia, 27% kobiet poniżej 25 roku życia, 25% mężczyzn poniżej 25 roku życia i 20% kobiet powyżej 25 roku życia. nie wiedziałbym, że to zastoje jesiennego kasy, bo to miejsce skakało jak snajper z lat dwudziestych. Grupa 18-34 pojawiła się na poziomie 73%. Prezentacje dotyczące różnorodności to 32% rasy białej, 32% latynoskiej i latynoskiej, 20% czarnoskórej i 9% azjatyckiej, 8% inne — Uśmiech zawsze oczekiwano, że będzie grał żywo we wszystkich demach. Najlepsze rynki były na zachodzie i południowym zachodzie. Osiem z dziesięciu najlepszych kin znajdowało się na rynku LA. Do tej pory ekrany PLF stanowiły 25% sprzedaży biletów.

W sekundę, Nie martw się kochanie w 4121 kinach przygląda się 7,4 mln USD drugi weekend, -62% na 10-dniowy pobyt 32,9 mln USD. To jest we wczesnych szacunkach AM. Perspektywa dla tego filmu Florence Pugh-Harry Styles-Chris Pine z udziałem Olivii Widle w reżyserii New Line wynosi 50 milionów dolarów. Korporacja analityków mediów społecznościowych RelishMix mówi, że „fani, którzy twierdzą, że” widzieli film ”, nie tylko są pozytywne, ale także bronią filmu i sugerują, że Nie martw się kochanie powinien być oglądany bez oglądania zwiastunów, aby widzowie doświadczyli tego z jak najjaśniejszym nastawieniem”. Dodaje Relish w swoim najnowszym raporcie: „Niektórzy fani wrzucają w wątki spoilery, a także przypadkowe odłamki polityczne. Co więcej, pojawiają się nowe odniesienia do kanadyjskiego psychologa klinicznego Jordana Petersona, który jest teraz przedmiotem porównania z postacią Chrisa Pine’a w ostatnich wywiadach z reżyserką Olivią Wilde, które przyciągają jeszcze więcej uwagi.

Świat mediów społecznościowych tego zdjęcia wynosi teraz blisko 184 mln na Facebooku, Twitterze, YouTube, Instagramie i TikToku. Wyświetlenia w YouTube są motorem napędowym, podczas gdy strony na Instagramie są miejscem, w którym odkrywa się wiele zakulisowych i materiałów wraz z dodanymi rozmowami i płomiennymi pogawędkami. Posty, które pojawiły się od momentu otwarcia, zwróciły uwagę mediów na dwa fotoreportaże Pugha na Instagramie w zeszły piątek z 2,5 milionami polubień i świetnymi komentarzami. Wilde dodała 124 000 fanów w ciągu ostatniego tygodnia na Instagramie i silne zaangażowanie w swoje posty BTS. Styles opublikował na swoim koncertowym Instagramie i Twitterze kolejne 1,4 mln na swoich kanałach HSHQ.

Powszechne wydanie przez Universal komedii romantycznej LGBTQ, której scenariuszem jest Billy Eichner bracia jest dość krótki w nr 4 z 4,75 mln USDwyprzedzony przez TriStar’s Królowa Kobieta na trzecim miejscu z 6,4 mln USD. Mimo to brawo dla Uni za to, że ma odwagę zrobić ten film i umieścić go na dużym ekranie. Piątek wyniósł 1,8 miliona dolarów, a ci, którzy zgłosili się do filmu, dały mu solidny A Cinemascore i 80% w PostTrak oraz 69% rekomendacji. Faceci pojawili się w 60%, a 63% w przedziale 25-44. Prezentacje dotyczące różnorodności były w 61% rasy białej, 19% latynoskiej i latynoskiej, 6% czarnoskórej i 14% azjatyckiej/innej. Zawsze oczekiwano, że film będzie grać w dużych miastach, a tutaj widzimy, że NY, LA i San Francisco mają wszystkie dziesięć najlepszych występów teatralnych. Mówiono nam, że Ameryka Środkowa i Południe nie spełniały norm. Ekrany PLF stanowiły do ​​tej pory tylko 3% BO na zdjęciu.

JESZCZE….

PIĄTEK AM: Horror Paramounta Uśmiech zarobił 2 miliony dolarów w czwartkowych nocnych pokazach, które rozpoczęły się o 19:00, co jest liczbą tuż powyżej M. Night Shyamalana Stary od lata 2021 r., który zarobił 1,5 mln USD w swoich zapowiedziach i tuż pod Universal/Blumhouse Czarny telefon Czwartkowe zapowiedzi, które w czerwcu wyniosły 3 miliony dolarów.

Paramount spodziewa się, że w ten weekend zaczną się nastolatki, ale nie będzie szokujące, jeśli Uśmiech przekracza 20 mln USD. Czarny telefon otworzył się do 23,6 mln USD. Krytyczne recenzje na temat Rotten Tomatoes dla nowe zdjęcie jest świeże w 78%, wciąż dobre jak na horror. Film scenarzysty i reżysera Parkera Finna ma 82% widowni RT, co jest bardzo dobre. Kiedy film był pierwotnie wymyślony, istniała możliwość, że trafi do Paramount+, jednak pokaz testowy koncertu rockowego napędzał Uśmiechlos kinowej premiery.

Uniwersalne braciakomedia romantyczna LGBTQ z udziałem Billy’ego Eichnera i współautorem scenariusza, zarobiła 500 000 dolarów w 2700 kinach, które zaczęły wyświetlać seanse o godzinie 17:00.

Tymczasem zdjęcie gatunku Olivii Wilde z New Line Nie martw się kochanie zakończył pierwszy tydzień z kwotą 25,5 mln USD. Sperma zdjęcia przez pierwsze siedem dni nieco wyprzedza pierwszy tydzień TriStara przez Królowa Kobieta, który zarobił 25,1 mln USD w 4113 kinach. Nie martw się kochanie księgowane w dni powszednie: 1,66 mln USD w poniedziałek, 2 mln USD we wtorek, 1,3 mln USD w środę i 1,2 mln USD w czwartek. Oczekuje się, że obraz spadnie o 55%-60% w drugi weekend, około 7,7 mln USD.

Peter Bart: Zapał mediów nad „Nie martw się kochanie” Olivii Wilde utrudnia bardziej krytyczną inspekcję

Kobieta Król zarobił 720 000 $ w czwartek na drugim miejscu, -4% od środy, przez drugi tydzień 14,5 mln $ i łącznie 39,7 mln $. Film Violi Davis został zarezerwowany w 3765 miejscach.

Reedycja 20th Century Studios/Disney’s Awatara w 1860 lokalizacjach przyniósł 580 tys. Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy (936,6 mln USD, 2015 r.), Avengers: Koniec gry (858,3 mln USD, 2019) i Spider-Man: Bez drogi do domu (814 mln USD, 2021).

Studia XX wieku/Disney’s Barbarzyńca zarobił 6,6 mln USD w tygodniu 3, co daje łącznie 30,2 mln USD. W czwartek na poziomie 2865 $ 370 tys., -17% od środy.

A24′ Perła w drugim tygodniu zarobił 2,8 miliona dolarów na 2982 witrynach, z czego w czwartek wyniósł 170 tysięcy, -22% od środy i 7,5 miliona dolarów.

Czy ten post był pomocny?