Skip to content

Unstable: palące pytania, na które potrzebujemy odpowiedzi w potencjalnym sezonie 2

9 de kwiecień de 2023
unstable season 2

Jak na stosunkowo beztroską komedię ojciec-syn, Netflix Nietrwały kończy swój pierwszy sezon zaskakująco mrożącym krew w żyłach klifem, który każe nam się zastanawiać: kiedy sezon 2?

Relacje Ellisa (Rob Lowe) i Jacksona (John Owen Lowe) są pełne słońca i tęczy na szczycie odcinka 8, ale nad Dragonem zbiera się ciemna chmura, gdzie obłudna Jean (Christina Chang) zwołała nadzwyczajne posiedzenie zarządu, aby usunąć Ellisa ze stanowiska dyrektora generalnego . Haczyk? Jej główny plan opiera się na zeznaniu Leslie (Fred Armisen), że Ellis go porwał. Twierdzenie to natychmiast wycofuje się, gdy Jackson oferuje mu powrót.

Możliwość obalenia Ellisa i powrotu Jacksona do Nowego Jorku budzi poważne uczucia w Lunie (Rachel Marsh), która zdaje sobie sprawę, jak bardzo tęskniłaby za Jacksonem, gdyby wyjechał. Po potwierdzeniu, że Ruby (Emma Ferreira) nie jest w nim zakochana, Luna daje Jacksonowi znać, co czuje — i jeśli ich pocałunek jest jakąkolwiek wskazówką, myślimy, że on czuje to samo.

A teraz mrożący krew w żyłach klif: w przemowę Jacksona o uczciwości i rozsądku jego ojca wplecione są ujęcia Ellisa, który pozornie podpala samochód Jean i odchodzi w zwolnionym tempie, jak Angela Bassett w Czekać na wydech.

To jedno z tych zaskakujących zakończeń, które nadają „palącym pytaniom” zupełnie nowe znaczenie, gdy patrzymy w przyszłość Nietrwałyjeszcze nie zamówiony drugi sezon. I ryzykując, że będę zbyt dramatyczny, My nie będzie stabilny, dopóki nie dowiemy się, że nadchodzą odpowiedzi.

Oceń finał i cały sezon poniżej, a następnie czytaj dalej, aby dowiedzieć się, na jakie pytania potrzebujemy odpowiedzi, gdy program zostanie (miejmy nadzieję) odnowiony. Kiedy skończysz, dodaj komentarz z własną recenzją i nierozwiązanymi pytaniami na temat Nietrwały.

 • WTF, Ellis?

  Niestabilne spoilery sezonu 2 Netflix

  Źródło obrazu: zrzut ekranu Netflix

  To jest nasze najważniejsze pytanie, z kilkoma pytaniami podrzędnymi do naśladowania. Na przykład, kiedy Ellis rzekomo podpalił przejażdżkę Jean? Czy to mogła być noc przed wielkim spotkaniem? Jeśli tak, to dlaczego obie strony były takie spokojne? Czy to możliwe, że dzieje się to tylko w jego głowie? Jasne, wiemy, że Ellis jest zdolny do porywania, ale podpalenie czyjegoś samochodu wydaje się naciągane.

 • Co dalej z Luną i Jacksonem?

  Niestabilne spoilery sezonu 2 Netflix

  Źródło obrazu: zrzut ekranu Netflix

  Słowo „urocze” nigdy nie było w porządku (przepraszam, Zooey Deschanel!), ale gdyby tak było, moglibyśmy użyć go do opisania niezaprzeczalnej chemii między postacią graną przez Johna Owena Lowe’a i Rachel Marsh, zwłaszcza po ich wielkim pocałunku w finale.

 • I jest rubinem Naprawdę nie do niego?

  Niestabilne spoilery sezonu 2 Netflix

  Źródło obrazu: zrzut ekranu Netflix

  Luna zadała to samo pytanie w finale i chociaż Ruby poprzedziła swoje oświadczenie słowami „Chcę to wszystko wyjaśnić”, jej odpowiedź nie była dokładnie taka.

  „Nie tęskniłbym za Jacksonem w żaden sposób, który powstrzymałby mnie od bycia szczęśliwym z twojego powodu z powodu tego, jak bardzo Ty tęskniłabym za Jacksonem” – powiedziała. Co to dokładnie znaczy?

  Podążyła za tym znacznie prostszym „Jackson i ja nie będziemy niczym i chcę, żebyś był szczęśliwy”, ale jeśli o mnie chodzi, to może się zmienić.

  Ruby wydaje się również być dobrą duszą, która mogłaby udawać szczęśliwą ze względu na przyjaciela.

 • Który pokój zajmie Leslie?

  Niestabilne spoilery sezonu 2 Netflix

  Źródło obrazu: zrzut ekranu Netflix

  I dlaczego zakładamy (mając nadzieję), że z Jacksonem będą to łóżka piętrowe?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?