Skip to content

Universal przejmuje „Regulatory” komedii akcji Westbrook Studios z udziałem Nicky’ego Jama

26 de wrzesień de 2022
Nicky Jam 1

EKSKLUZYWNY: Universal Pictures nabyło komedię akcji Regulatoryz udziałem Nicky Jam, który jest również producentem przez wytwórnię muzyczną La Industria, Inc.

Umowa nastąpiła po wielu ofertach studyjnych na projekt Westbrook Studios. Szczegóły historii są trzymane w tajemnicy.

Brooks McLaren i DJ Cotrona jest przywiązany do napisania scenariusza na podstawie ich prezentacji do studia. Ta dwójka pojawiła się już na Czarnej Liście ze względu na swój scenariusz akcji Walcz albo uciekaj.

Oprócz Jamu, Will Smith, Jon Mone, Miguel Melendez i Heather Washington wyprodukują film dla Westbrook Studios, a także Juan Diego Medina i Lorenzo Braun dla La Industria, Inc. / Three Six Zero.

Universal EVP produkcji Jay Polidoro będzie nadzorował projekt dla studia.

Jam, piosenkarz, autor tekstów, raper i aktor pojawił się w Źli chłopcy na całe życie. Światowa gwiazda muzyki latynoskiej pojawiła się również we własnym serialu telewizyjnym, El Ganadori pokaz online Rockstar.

Oprócz pracy z Cortroną, McLaren napisał wcześniej Jak to się kończy, który również znalazł się na Czarnej liście i miał premierę na Netflix z Davidem M. Rosenthalem w reżyserii i Paulem Schiffem, Tai Duncanem i Kelly McCormick producentami. Film drogi science-fiction/thriller z Theo Jamesem i Forestem Whitakerem obejrzało łącznie ponad 100 milionów widzów, przez 8 tygodni po premierze był numerem 1 na platformie, a ostatnio powrócił na światowe miejsce filmowe Kwiecień 2022. Kredyty McLarena obejmują również Ambasada w Paramount i Rambo: Nowa Krew w Millennium Films. Reprezentowany jest przez Verve Talent and Literary Agency, Brillstein Entertainment Partners oraz Johnson Shapiro Slewett & Kole.

Oprócz projektów pisarskich Cotrony jest aktorem w nadchodzącym okresie Shazam 2 Warner Brothers i Netflixa Szpieg dzieci uruchom ponownie z jego częstego współpracownika, Roberta Rodrigueza. Reprezentują go Gersh, Inspire Entertainment oraz Hansen, Jacobson, Teller, Hoberman, Newman, Warren, Richman, Rush, Kaller & Gellman.

Nick Rivera Caminero, aka Nicky Jam, jest pionierem gatunku muzyki Latin Urban. W wieku 11 lat nagrał swój pierwszy album Diferente a Los Demás (Different From the Rest), który przyciągnął uwagę DJ-ów i artystów w Puerto Rico. Jako młody dorosły Jam zwrócił na siebie uwagę między innymi hitami radiowymi, takimi jak „Yo No Soy Tu Marido”, „Me Voy Pa’l Party”, „Fiel A Tu Piel” i „La Combi Completa”, w drodze do multiplatynowego sukcesu jako artysta nagrywający i remis na YouTube. Autobiograficzna seria Jama El Ganador premierę na Netflixie pod koniec 2019 roku.

Czy ten post był pomocny?