Skip to content

UAR wypuszcza z ostrożnością „dopóki” — najszersze wydanie kinowe Mubi w historii „Decyzja o odejściu” – zapowiedź specjalistyczna

15 de październik de 2022
Till Decision To Leave Stars At Noon

Wdrażanie filmów specjalnych nadal przyspiesza dzięki Chinonye Chukwu DoPark Chan-wooka Decyzja o odejściu i A24 Gwiazdy w południe dołączanie do wydań z poprzednich tygodni, aby zaludnić kina, gdy sezon nagród nabiera pary.

Do, od United Artists Releasing, miał światową premierę na trwającym właśnie New York Film Festival i otrzymał znakomite recenzje (100% na Rotten Tomatoes, z gwiazdą dla Danielle Deadwyler). Otwiera się na 16 ekranach na pięciu rynkach – w Nowym Jorku, Los Angeles, Chicago, Atlancie i Waszyngtonie. . Ale wyraźna przemoc jest czymś, co Chukwu zdecydowanie pominął w kadrze, skupiając się zamiast tego na Mamie Till-Mobley, matce Emmeta, która dąży do sprawiedliwości dla swojego syna. Kluczowe będą przekazy ustne, że jest to przede wszystkim przejmująca, pełna mocy filmowa podróż o jednej osobie zmieniającej historię.

Till-Mobley „wstała, zrobiła różnicę” – powiedział prezes UAR Erik Lomis. „To trudny temat z delikatnością”. Premiera filmu jest mieszanką wysokiej klasy komercyjnych i komercyjnych afroamerykańskich miejsc, w tym Lincoln Square, Union Square i Harlem w Nowym Jorku oraz The Grove, Century City i Baldwin Hills w Los Angeles. Doda więcej rynków w przyszłym tygodniu przed wprowadzeniem na rynek krajowy.

Till gra także Jalyn Hall, Frankie Faison, Haley Bennett i Whoopi Goldberg. Producenci: Keith Beauchamp, Barbara Broccoli, Whoopi Goldberg, Thomas Levine, Michael Reilly i Fredrick Zollo. Ostateczny przegląd tutaj.

Prezenty Mubi Decyzja o odejściu w trzech lokalizacjach w Nowym Jorku (Angelika Film Center) i Los Angeles (AMC Sunset 5 i AMC Culver City). W przyszłym tygodniu rozszerzy się do kilkudziesięciu kin, ostatecznie osiągając kilkaset – zdecydowanie największy ślad wydawniczy dla dystrybutora, globalnego serwisu streamingowego i firmy produkcyjnej. Park zdobył nagrodę dla najlepszego reżysera w Cannes za film, który jest kandydatem Korei Południowej do Oscara dla najlepszego międzynarodowego filmu fabularnego. Ma 92% na Rotten Tomatoes. Ostateczny przegląd tutaj.

Znajduje się w tej rozrzedzonej przestrzeni — nie co roku wychodzi z filmem. To wszystko przenika od tak dawna”, powiedział Chris Wells, dyrektor dystrybucji Mubi. „To inny rodzaj filmu Parka, bardzo dorosła historia miłosna, nie tak wyraźnie brutalna czy seksualna. To zupełnie nowy poziom rzemiosła”. Pierwszy od sześciu lat film reżysera Stary chłopiec oraz Służebnica miejmy nadzieję, że przyniesie nową publiczność do swojej pracy, powiedział Wells.

Romantyczny thriller Hitchcocka podąża za detektywem (Park Hae-il, Gospodarz), który zostaje uwięziony w sieci oszustwa i pożądania podczas śledztwa w sprawie niedawno owdowiałej kobiety (Tang Wei, Pożądanie Ostrożność).

Wells zauważył, że podobnie jak inni, tradycyjne wydania platformy – które w wielu przypadkach spadły na dalszy plan podczas Covid na rzecz szerszej dystrybucji w pierwszym tygodniu – powróciły. Rynek „naturalnie wraca do stanu, w jakim był w przypadku dużych wydawnictw artystycznych”, co jest oznaką stopniowego powrotu do normalności.

Inne otwarcie specjalnościs: A24 przedstawia zwycięzcę Grand Prix w Cannes Claire Denis Gwiazdy w południe, romantyczny thriller o młodym amerykańskim dziennikarzu, który utknął we współczesnej Nikaragui, który zakochuje się w tajemniczym Angliku, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że może mu grozić większe niebezpieczeństwo niż ona. Na podstawie powieści Denisa Johnsona z 1986 roku. Napisane przez Claire Denis. W rolach głównych Margaret Qualley, Joe Alwyn, Danny Ramirez, Benny Safdie. Liczba kin jest niedostępna. Dzień i data przed premierą Hulu 28 października. Ostateczny termin przeglądu tutaj.

Netflix rozszerza ofertę Edwarda Bergera Na zachodzie bez zmian do 35 kin w około 20 miastach, w tym do Paris i IFC Center w Nowym Jorku, Landmark Westwood, Los Feliz i Bay w LA, a także do teatrów w Toronto i Vancouver. Niemieckie zgłoszenie do Oscara dla najlepszego filmu międzynarodowego miało swoją premierę na TIFF. Ostateczny termin przeglądu tutaj.

streamera Dobra Pielęgniarka zostanie otwarty w środę, 19 października w ponad 30 kinach, w tym w Paris i IFC Center w Nowym Jorku oraz iPic Westwood, Los Feliz i Bay w LA. Film Tobiasa Lindholma, oparty na prawdziwej historii kryminalnej o seryjnej morderczyni pielęgniarce, miał swoją premierę w Toronto z udziałem Eddy’ego Redmayne’a i Jessiki Chastain. Na podstawie książki Charlesa Graebera. Ostateczny przegląd tutaj.

Jabłko otwiera się Raymond i Ray w sześciu teatrach w LA i NY. Rodrigo García, gra Ethana Hawke’a i Ewana McGregora jako przyrodnich braci, którzy ponownie łączą się, gdy ich ojciec umiera i odkrywają, że ostatecznym życzeniem było, aby wykopali jego grób. Pokazany w TIFF, termin przeglądu tutaj.

Screen Media otwiera film Kevina Lewisa Przeklęty w 10 teatrach i na żądanie. W horrorze występują Mena Suvari, Sarah Grey, Meg Foster i Alexis Knapp. Film opowiada o młodej kobiecie zmuszonej do powrotu do domu po śmierci matki. Pochłonięta poczuciem winy i zdesperowana, by uciec od nawiedzających wizji, zajmuje stanowisko opiekunki staruszki w śpiączce mieszkającej samotnie w lesie – ale nie wszystko jest takie, jak się wydaje.

Lofty Sky prezentuje Wieczna wiosna, kanadyjskie zgłoszenie do najlepszego międzynarodowego filmu fabularnego, na Forum Filmowym. Animowany dokument Jasona Loftusa przedstawia twórczość światowej sławy ilustratora komiksów Daxiong (Liga Sprawiedliwych, Gwiezdne Wojny). Członek zakazanej duchowej grupy Falun Gong, został zmuszony do ucieczki z Chin po nalocie policji na miasto Changchun. Wykorzystuje animację Daxionga, aby opowiedzieć prawdziwą historię przejęcia przez ruch stacji telewizyjnej, a następnie aresztowań, tortur i uwięzienia tysięcy. Wieczna wiosna był pokazywany na festiwalach filmowych Human Rights Watch w Londynie i Nowym Jorku oraz zdobył nagrodę publiczności na Hot Docs w Toronto.

Juno Films przedstawia film Petera Hedgesa Ta sama burza w Nowym Jorku/LA. To intymny, emocjonalny wgląd w życie dwudziestu czterech postaci, które trwają wiosną i latem 2020 roku z pandemią w tle. Aktorzy, reżyser i ekipa pracowali we własnych domach nad filmem, który celebruje tworzenie filmów jako wspólną sztukę. Premiera odbyła się w Telluride w 2021 r., Ostateczna recenzja tutaj. Z Sandrą Oh, Nomą Dumezweni, Mary-Louise Parker, Judith Light, Ronem Livingstonem, Rosemarie DeWitt, Elaine May, Johnem Gallagherem Jr., Alison Pill, Rhenzy Feliz, Brittany Bradford, Raulem Castillo, Razą Jaffrey, Daphne Rubin-Vega, Camila Perez, David Zaldivar, Moses Ingram, K. Todd Freeman, Danny Burstein, Jin Ha, Joel de la Fuente, Joshua Leonard, Cory Michael Smith i Ato Blankson-Wood.

Prezenty Cinedigm Sprzedaj/Kup/Data w wersji limitowanej. Hybrydowy dokument i narracja z Bryanem Cranstonem, Rosario Dawson i Ilaną Glazer, śledzącym zwycięską aktorkę i komediantkę Tony’ego, Sarah Jones. Wyprodukowany przez Meryl Streep. Jako czarnoskóra kobieta mieszanej rasy w Ameryce, Jones wraz z wielokulturowymi postaciami, z których jest znana, bada swój osobisty związek z jednym z najbardziej niezrozumiałych problemów w naszej obecnej kulturze: przemysłem seksualnym i zaskakująco różnorodnymi ludźmi, którzy w nim żyją. dotyka. Poprzez wywiady i scenki z celebrytami film stawia pytanie: jak my, jako społeczeństwo, możemy mieć zdrowy stosunek do seksu, władzy, rasy i naszej gospodarki, bez wyzysku i stygmatyzacji? Pierwotnie solowy show Jonesa poza Broadwayem, film miał swoją premierę na SXSW.

Czy ten post był pomocny?