Skip to content

TY sezon 3: Ta fabuła o odrze nie była inspirowana pandemią, ale…

31 de październik de 2021
you season 3 episode 3

Przyjazne ostrzeżenie: Poniższy artykuł psuje trzeci odcinek TY Sezon 3. Jeszcze nie oglądałeś? Przejdź do streamingu.

To jeden z najbardziej oszałamiających momentów w TYtrzeci sezon: Wciąż zdenerwowana po tym, jak Henry otarł się o odrę, Love odwiedza w swojej piekarni Gil, który przyznaje, że prawdopodobnie to jego dzieci przekazały ją jej dziecku. (Żadne z nich nie wie, że prawdziwy winowajca jest jeszcze bliżej domu.)

Co więcej, Gil potwierdza, że ​​on i żona Margaret są antyszczepionkowcami, co całkowicie sprowadza Love na głęboką wodę. Gdy próbuje wyjść z piekarni, Love uderza go w głowę od tyłu wałkiem do ciasta – i o ile publiczność wie w tym momencie, równie dobrze może być martwy. (On nie… jeszcze.)

Biorąc pod uwagę czas premiery nowego sezonu, możesz pokusić się o założenie, że ta historia została zainspirowana pandemią, ale showrunner Sera Gamble mówi, że tak nie jest.

„Pokój naszych pisarzy został otwarty w lutym 2020 r.” – mówi TVLine. „Kiedy weszliśmy do pokoju, pomyśleliśmy: „Jakieś szalone gówno dzieje się za granicą. Zastanawiamy się, czy przyjdzie tutaj, bo jeśli tak, to nie będzie wspaniale. Ale ta fabuła nie była odpowiedzią na COVID ani rozmowę o szczepionkach, która toczyła się, zwłaszcza od kilku miesięcy. Jeśli już, ponieważ to zbliżało się do nas, wszyscy byliśmy bardzo zdumieni tym, jak bardzo te rozmowy były powiązane z tą rozmową w odcinku.

Gamble mówi, że pomysł nakręcenia odcinka o niezaszczepionym dziecku rozprzestrzeniającym chorobę na bardzo małe dziecko pochodzi od pisarzy krążących wokół i rozmawiających o tym, co naprawdę ich przerażało.

„Nic nie jest bardziej przerażające dla rodziców niż bezradność posiadania chorego dziecka” – mówi. „W przypadku naszego programu musieliśmy zadać sobie pytanie: „Co skłoniłoby Love do uderzenia kogoś w głowę i wrzucenia go do klatki?” A to dlatego, że zrobił coś, co skrzywdziło jej dziecko.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?