Skip to content

TY kończy się sezonem 5 na Netflix

25 de marzec de 2023
you season 4 finale

Rządy terroru Joe Goldberga dobiegają końca.

Netflix ogłosił to w piątek TY został przedłużony na piąty i ostatni sezon.

Sera Gamble, która nadzorowała serial od czasu jego premiery w 2018 roku (w Lifetime!), ustąpi ze stanowiska showrunnera sezonu 5, przekazując te obowiązki nowym współprowadzącym serial Michaelowi Foleyowi i Justinowi W. Lo, którzy obecnie również producenci wykonawczy.

„Kiedy wycofuję się z codziennego prowadzenia show, aby skupić się na nowych projektach, jestem niezmiernie wdzięczny współtwórcy i wszechstronnemu geniuszowi Gregowi Berlantiemu, Caroline Kepnes, moim przyjaciołom z Berlanti Productions i Alloy Entertainment oraz naszemu niezłomnemu partnerami w Warner Bros i Netflix”, powiedział Gamble w oświadczeniu. „Tworzenie serialu wraz z naszymi scenarzystami, producentami, reżyserami, obsadą i ekipą było zaszczytem i śmieszną zabawą. I czuję się szczęściarzem, że pracowałem z artystą tak utalentowanym i rozważnym jak Penn Badgely. Jestem dumny z tego, co wszyscy osiągnęliśmy i czuję się zaszczycony, że mogę przekazać pochodnię. Z przyjemnością oglądam i wspieram TY zespół, gdy doprowadzają podróż Joe Goldberga do cudownie pokręconego zakończenia”.

W czwartym sezonie serialu seryjny morderca Joe przeniósł się do Londynu, gdzie próbował zacząć od nowa jako profesor college’u o imieniu Jonathan Moore. Ale stare nawyki ciężko umierają, a stare głosy w twojej głowie są trudne do uciszenia, więc nie zdradzając zbyt wiele, powiedzmy, że Joe szybko wrócił do swoich starych zwyczajów. A teraz wrócił do Nowego Jorku, gdzie wszystko się zaczęło, po raz ostatni hurra.

Nasza karta wyników telewizji strumieniowej została zaktualizowana, aby odzwierciedlała TYzbliżający się wniosek. Czy jesteś gotowy, aby pożegnać się z Joe? Napisz poniżej swoje nadzieje związane z ostatnim sezonem.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?