Skip to content

Twórca Winx informuje fanów o anulowaniu losu Netflix: trwają prace nad serialem CG i filmem „Wielki budżet”

4 de listopad de 2022
fate winx saga cancellation

Netflix może zamknął bramy Alfea College, ale Bloom i reszta wróżek znów będą latać. Gdzieś.

Dwa dni po ogłoszeniu, że Los: Saga Winx został odwołany, Winx twórca franczyzy, Iginio Straffi, zareagował na wiadomości na Instagramie, zapewniając fanów, że „z większego powodu”, że serial akcji został usunięty.

Los była ekscytującą przygodą, wielkim osiągnięciem i hitem oglądanym przez miliony na całym świecie, potwierdzając siłę Winx świat” – napisał Straffi w czwartek. „Pracuję nad wieloma ekscytującymi Winx projekty w najbliższej przyszłości, z których niektórymi z wielką radością dzielę się z wami”.

Jego pierwszym ogłoszeniem było, że „zupełnie nowy CG Winx Reboot serialu animowanego wchodzi do produkcji.” Chociaż nie udostępniono żadnych konkretnych szczegółów, Straffi powiedział, że nowy program „przeniesie Cię z powrotem do Winx świat.”

Drugą wiadomością, którą Straffi nazwał swoim „długoletnim marzeniem”, było to, że „duży budżet” Winx film”. Nie sprecyzował, czy film będzie animowany, czy aktorski.

„Za całą miłość, którą obdarzyłeś WinxCiężko pracuję, mając nadzieję, że uda mi się stworzyć film najwyższej jakości, w którym będziecie mogli doświadczyć tego Winx świat, po raz kolejny obejmując wszystkie podstawowe wartości tego, co ta kultowa marka dla Ciebie znaczyła” – napisał. „Wiara w siebie, wzmocnienie, zrozumienie prawdziwej przyjaźni, pamiętanie momentów śmiechu i oczywiście cieszenie się błyszczącymi czasami transformacji”.

Przeczytaj cały post Straffiego poniżej:

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Iginio Straffi (@straffiiginio)

Jakie są Twoje nadzieje na przyszłość Winx franczyzowa? Wrzuć je w komentarzu poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?