Skip to content

Tuc Watkins z Uncoupled wie, że prawdopodobnie nie lubisz Colina po pierwszym odcinku, ale „jest powód” dla tego, co zrobił

30 de lipiec de 2022
uncoupled michael colin 1

Jeśli widziałeś pierwszy odcinek Netflixa Rozłączonyprawdopodobnie masz działka uczuć o Colinie. (A jeśli nie widziałeś premiery, obejrzyj ją teraz, zanim zostaniesz zepsuty!)

Grany przez Tuca Watkinsa Colin jest przedstawiany widzom jako zło konieczne. Jest pozornie bezdusznym potworem, który porzuca Michaela (Neil Patrick Harris), swojego chłopaka od 17 lat, zaledwie kilka sekund przed wejściem na imprezę z okazji 50. urodzin. Sądząc po pięknie zaaranżowanym wydarzeniu, oczywiste jest, że Michael nie miał pojęcia, że ​​na horyzoncie pojawi się rozłam, przez co jego uroczysty toast za Colina jest jeszcze bardziej niszczycielski.

„To prawdziwe wyzwanie pogodzić zachowanie mężczyzny, który opuszcza swoją partnerkę po 17 latach bez żadnego wyjaśnienia”, mówi Watkins dla TVLine. – Jaki facet to robi? Więc rozumiem, że po tym ludzie go nie lubią.

Ale Rozłączony nie jest twoją przeciętną komedią romantyczną, a historia Colina i Michaela – nawet jeśli nie jest już historią miłosną – jest daleka od zakończenia.

„W większości komedii o rozstaniu para się rozpada, ex jest palantem, a bohater wyrusza w swoją podróż i żyje długo i szczęśliwie” – mówi Watkins, dodając: „To inny serial. Rozłączony jest o rozłączeniu i wszystkim, co się z tym wiąże. Więc pójdziemy również za Colinem i zobaczymy, jak to oddzielenie wpływa na ludzi w świecie Michaela. A Colin zrywa z Michaelem bez powodu. Nie podaje tego od razu, ale jest powód i pojawia się później.

Emerson Brooks, który gra Billy’ego, wspierającego Michaela, ale też napalonego, również spieszy w obronie Colina.

„Wspaniale jest oglądać ten postęp, gdy poznajesz Colina” — dokucza Brooks. „Im lepiej poznajesz Michaela, tym częściej myślisz: 'OK, może ze strony Colina jest jakaś perspektywa, którą musimy uznać i przyjąć.’ To jedna z najpiękniejszych części serialu. Jest wielowarstwowy, złożony i nie jest tym, czego oczekujesz — z wyjątkiem zabawnych części”.

Producent wykonawczy Jeffrey Richman dodaje: „To dobry człowiek, który zrobił straszną rzecz. Myślę, że do końca [of the season] dowiesz się, dlaczego Michael go kochał i dlaczego strata była tak druzgocąca.

Jak się czujesz w związku z Colinem po odcinku 1? Czy pójdziesz za Michaelem z powrotem do króliczej nory, która jest gejowską sceną randkową w Nowym Jorku? Oceń Rozłączony premiera poniżej, a następnie wrzuć komentarz ze swoimi przemyśleniami.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?