Skip to content

The Witcher Shocker: Henry Cavill przed sezonem 4; Liam Hemsworth przejmuje rolę Geralta z Rivii

30 de październik de 2022
henry cavill leaving the witcher liam hemsworth season 4

Poważne wstrząsy włączone Wiedźmin.

Netflix w sobotę ogłosił, że dramat fantasy został odnowiony na sezon 4, w którym to momencie gwiazda serialu Henry Cavill odejdzie z roli Geralta z Rivii i przekaże swoje miecze Głodowe Igrzyska weterynarz Liam Hemsworth.

„Moja podróż jako Geralta z Rivii była wypełniona zarówno potworami, jak i przygodami, i niestety, odłożę swój medalion i miecze na sezon 4” – powiedział Cavill w oświadczeniu. „Zamiast mnie fantastyczny pan Liam Hemsworth przejmie płaszcz Białego Wilka.

„Podobnie jak w przypadku największych postaci literackich, podaję pochodnię z szacunkiem dla czasu spędzonego na ucieleśnieniu Geralta i entuzjazmu, aby zobaczyć podejście Liama ​​do tego najbardziej fascynującego i pełnego niuansów człowieka” – kontynuował Cavill. „Liam, dobry panie, ta postać ma dla niego tak wspaniałą głębię, ciesz się nurkowaniem i zobaczeniem tego, co możesz znaleźć”.

Dodano Hemsworth: „Jako fan Wiedźmina nie mogę się doczekać możliwości zagrania w Geralta z Rivii. Henry Cavill był niesamowitym Geraltem i jestem zaszczycony, że wręcza mi lejce i pozwala mi wziąć do ręki ostrza Białego Wilka w kolejnym rozdziale jego przygody. Henry, od lat jestem twoją fanką i zainspirowało mnie to, co wniosłeś do tej ukochanej postaci. Może i mam kilka dużych butów do wypełnienia, ale jestem naprawdę podekscytowany, że wejdę do środka Wiedźmin świat.”

Wiadomość pojawia się zaledwie kilka dni po tym, jak Cavill ogłosił swój powrót do roli Supermana na dużym ekranie. „Bardzo mały przedsmak tego, co ma nadejść, moi przyjaciele” – napisał aktor w podpisie na Instagramie pod zdjęciem Clarka Kenta. „Odnowiony świt nadziei. Dziękuję za cierpliwość, zostanie to nagrodzone.”

Sezon 3 z Wiedźmin (który ma ukazać się latem 2023) dodaje Błysk weterynarz Robbie Amell w roli Gallatina, który kieruje armią partyzancką Scoia’tael walczącą w imieniu Nilfgaardu. Menger Zhang (Shang-Chi i Legenda dziesięciu pierścieni), Hugh Skinner (Worek pchli) i Christelle Elwin (Pół zły, krwawi) weszli również na pokład zespołu jako odpowiednio Milva, Prince Radovid i Mistle.

„Gdy monarchowie, magowie i bestie kontynentu rywalizują o jej schwytanie, Geralt zabiera Ciri z Cintry do ukrycia, zdeterminowany, by chronić swoją nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy grożą jej zniszczeniem” – czytamy w oficjalnym dzienniku trzeciego sezonu. „Powierzona magicznemu szkoleniu Ciri, Yennefer prowadzi ich do chronionej fortecy Aretuzy, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się więcej o niewykorzystanych mocach dziewczyny; zamiast tego odkrywają, że wylądowali na polu bitwy politycznej korupcji, czarnej magii i zdrady. Muszą walczyć, postawić wszystko na szali – albo zaryzykować utratę siebie na zawsze”.

Karta wyników transmisji strumieniowej TVLine została zaktualizowana, aby odzwierciedlić WiedźminOdnowienie 4 sezonu. Masz przemyślenia na temat wielkiego przełącznika Geralta? Wyłącz dźwięk w komentarzach.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?