Skip to content

The Midnight Club zamienia straszne historie i przywołuje duchy w zwiastunie serialu Netflix Horror Mike’a Flanagana

20 de wrzesień de 2022
the midnight club trailer

Śmiertelna diagnoza raka jest w rzeczywistości najmniej przerażająca rzecz, która Klub PółnocyIlonka musi zmierzyć się w nowym zwiastunie serialu horroru Netflix.

Oparta na powieści Christophera Pike’a z 1994 roku — współstworzona przez Nawiedzenie Bly Manor weterynarze Mike Flanagan i Leah Fong — Klub Północy skupia się na ośmiu schorowanych nastolatkach, którzy mieszkają w Brightcliffe Hospicjum, opisanym w serialu jako „miejsce, w którym nieuleczalne nastolatki mogą przejść na własnych warunkach”. Ale po przybyciu do Brightcliffe i spotkaniu ze swoimi chorymi rówieśnikami, pacjentka z rakiem tarczycy Ilonka (grana przez #czarnyAFIman Benson) zostaje powitana w tytułowym klubie, który spotyka się o północy, by opowiadać złowrogie historie i szukać znaków nadprzyrodzonych.

„Jest tyle historii o tym miejscu. Historie o ludziach, którzy myśleli, że umrą, ale tego nie zrobili” – zauważa Ilonka w zwiastunie. „Nie obchodzi mnie, ile to kosztuje. Jeśli istnieje sposób, aby nas uratować, spaliłbym świat. (Nie wszyscy w Klubie Północy nie zgadzają się jednak z tą filozofią.)

Oprócz podstawowego oktetu serii, Klub PółnocyW obsadzie znalazła się legenda horrorów Heather Langenkamp (Koszmar na ulicy Elm) oraz Zach Gilford i Samantha Sloyan, oboje pojawili się w najnowszym występie Flanagana na Netflixie, Pasterka.

Klub Północy10-odcinkowy pierwszy sezon ukaże się w piątek, 7 października na streamerze. Obejrzyj pełny zwiastun powyżej, a następnie skomentuj swoje pierwsze wrażenia!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?