Skip to content

The Diplomata łapie błyskawiczne odnowienie sezonu 2 w serwisie Netflix

2 de maj de 2023
the diplomat trailer netflix keri russell

Zrelaksować się, Dyplomata wielbiciele: Ten wielki klif w sezonie 1 nie pozostanie nierozwiązany.

Netflix w poniedziałek przedłużył dramat polityczny prowadzony przez Keri Russell na drugi sezonprawdopodobnie do uruchomienia w 2024 roku.

DyplomataInauguracyjny, ośmioodcinkowy sezon zakończył się zaledwie 10 dni temu — 20 kwietnia — i od razu zajął pierwsze miejsce na skierowanej do konsumentów liście Top 10 serwisu Netflix, z 57,48 mln godzin obejrzanych w pierwszy weekend.

„Świetnie się bawiliśmy podczas tworzenia Dyplomata”, powiedziała w oświadczeniu twórczyni serialu / showrunner / EP Debora Cahn. „I to ekscytujące widzieć, jak bardzo ludzie to lubią. Cieszymy się, że możemy to powtórzyć!”

Russell dodał: „Cieszę się, że wracam na kolejną rundę tego inteligentnego show. Ośmielę się powiedzieć, że to zabawne? Dziękujemy Netflix za kolejną szansę”.

Tymczasem wiceprezes Netflix ds. seriali dramatycznych, Jinny Howe, powiedział. „Fani na całym świecie kochają każdą minutę Dyplomatatrzymający w napięciu i napędzający dramat, a także pełen mocy występ Keri Russell. Po tym oszałamiającym klifie nie możemy się doczekać, aż zobaczą, co niesamowity wizjonerski zespół Debora, [fellow EP] Janice Williams i Keri przygotowują się na sezon 2.

Dyplomata koncentruje się na amerykańskiej emisariuszce Russella, Kate Wyler, która z dnia na dzień zostaje wrzucona do nowej roli ambasadora USA w Wielkiej Brytanii, właśnie w chwili, gdy rozwija się międzynarodowy kryzys. Ma za zadanie zapobiec III wojnie światowej, jednocześnie radząc sobie z burzliwym małżeństwem z innym zawodowym dyplomatą Halem Wylerem (Rufus Sewell).

Oprócz Russella, który służy również jako EP, i Sewell, Dyplomata W skład zespołu wchodzą David Gyasi, Ali Ahn, Rory Kinnear i Ato Essandoh.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?