Skip to content

The Crown: nowe zdjęcia z sezonu 5 drażnią złamanego Charlesa i Dianę

15 de październik de 2022
the crown season 5 princess diana

Korona ma wznowić panowanie na Netflix z nową obsadą – i niewątpliwym zmatowieniem tej korony.

Streamer opublikował świeżą partię zdjęć z pierwszego spojrzenia z nadchodzącego sezonu 5, który zadebiutuje w środę 9 listopada, a Imelda Staunton przejmuje główną rolę jako królowa Elżbieta II. Jonathan Pryce wciela się w rolę męża Elżbiety, księcia Filipa, Dominica Westa jako najstarszego syna Karola i Elizabeth Debicki jako żony Karola Diany.

Jednak w Pałacu Buckingham nie wszystko jest dobrze: sezon 5 zagłębia się głęboko w rozłam małżeński między Charlesem i Dianą, prowadząc do ich ogłoszonej separacji w 1992 roku. Jak widzimy na powyższym zdjęciu Debickiego jako Diany, żniwo w mediach ciąży na niej w tym sezonie. Sprawy nie są wcale łatwiejsze dla Elizabeth, zgodnie z oficjalnym streszczeniem: „W nowej dekadzie rodzina królewska stoi przed prawdopodobnie największym jak dotąd wyzwaniem, ponieważ opinia publiczna otwarcie kwestionuje ich rolę w Wielkiej Brytanii lat 90.”.

W nowej obsadzie znaleźli się również Lesley Manville jako księżniczka Margaret, Olivia Williams jako Camilla Parker-Bowles oraz Jonny Lee Miller jako premier Wielkiej Brytanii John Major. Czytaj dalej, aby zobaczyć więcej zdjęć z pierwszego sezonu z sezonu 5 i usłyszeć od aktorów o zajmowaniu tych bardzo ważnych ról.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?