Skip to content

The Crown First Look: Prince William spotyka Kate Middleton w ostatnim sezonie

28 de kwiecień de 2023
the crown william kate

Nowa generacja romansów wkrótce rozkwitnie w ostatnim sezonie Korona.

Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia z nadchodzącego sezonu 6 nagrodzonego Emmy dramatu królewskiego (wyemitowany jeszcze w tym roku), w którym Ed McVey przejmuje rolę najstarszego syna Charlesa i Diany, księcia Williama, teraz już dorosłych i studiujących na uniwersytecie. Do obsady dołącza również Meg Bellamy jako Kate Middleton, koleżanka Williama z klasy, która wpada mu w oko, a później zostaje jego żoną i nową księżną Walii.

„Jak Korona wkracza w nową dekadę, książę William rozpoczyna studia na Uniwersytecie w St Andrew’s, zdeterminowany, by prowadzić jak najbardziej normalne życie, póki jeszcze może” – czytamy w oficjalnym opisie. „Również rozpoczynającą życie jako studentka jest Kate Middleton z Berkshire. Gdy para spotyka się po raz pierwszy na kampusie, rozpoczyna się nowy romans i nowa przyszłość Korona zaczyna się.”

Obsada McVeya i Bellamy’ego jako Williama i Kate została po raz pierwszy ogłoszona we wrześniu; Rufus Kampa zagra także młodszego Williama we wczesnych odcinkach sezonu 6. Imelda Staunton powraca w ostatnim sezonie jako królowa Elżbieta, z Jonathanem Pryce jako księciem Filipem, Lesley Manville jako księżniczką Małgorzatą, Dominicem Westem jako księciem Karolem i Elżbietą Debicki jako księżną Dianą.

Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej zdjęć KoronaWilliama i Kate, a następnie powiedz nam w komentarzach: Czy pasują do siebie?

Korona sezon 6 Netflix

Korona sezon 6 Netflix

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?