Skip to content

Ten program z lat 90. wyznacza datę premiery — Kitty i Red powracają w pierwszym zwiastunie

29 de listopad de 2022
that 90s show 1

Kto jest gotowy na powrót do Point Place?

Poinformował o tym we wtorek Netflix Ten program z lat 90kontynuacja Foxa Ten show z lat 70odbędzie się premiera w czwartek, 19 stycznia. Co więcej, streamer wypuścił zwiastun/zwiastun zawierający pierwszy materiał z 10-odcinkowego odrodzenia, który można obejrzeć poniżej.

The Ten show z lat 70 revival rozpoczyna się 15 lat po finale oryginalnego serialu w Fox. Jest rok 1995, a córka Erica i Donny, Leia (grana przez Zamknij okoCallie Haverda) „odwiedza swoich dziadków na lato, gdzie łączy się z nową generacją dzieciaków z Point Place pod czujnym okiem Kitty i surowym spojrzeniem Red”, zgodnie z oficjalnym logline.

Jak wcześniej informowaliśmy, gwiazdy oryginalnego serialu Debra Jo Rupp (Kitty) i Kurtwood Smith (Red) są na pokładzie jako stali bywalcy serialu i producenci wykonawczy. Gościnnie Topher Grace, Laura Prepon, Wilmer Valderrama, Mila Kunis i Ashton Kutcher powrócą do swoich ról jako Eric Forman, Donna Pinciotti, Fez, Jackie Burkhart i Michael Kelso.

Oprócz Haverdy nowi franczyzobiorcy to Ashley Aufderheide (Powstanie), Mace Coronel (Colina w czerni i bieli), Maxwell Acee Donovan (Gabby Duran & The Unsittables), Reyn Doi (Barb i Gwiazda Idź do Vista Del Mar) i Sama Morelosa.

Czy jesteś podekscytowany Netflix Ten program z lat 90? Wyłącz dźwięk w komentarzach.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?