Skip to content

Szefowie Shadow and Bone mówią, że w potencjalnym sezonie 3 będzie „namacalne” napięcie między Kazem i Inej

22 de marzec de 2023
Shadow and Bone Season 2 Kaz and Inej

Cień i kośćKaz Brekker naprawdę się starał.

W finale drugiego sezonu, który jest teraz transmitowany w serwisie Netflix, zebrał się na odwagę, by powiedzieć o tym swojemu koledze Crow Inej, że chce z nią być. Z trudem nawet powiedział, co czuje, a Inej wiedziała, że ​​potrzebuje czegoś więcej niż to, co mógł jej romantycznie zaoferować w tym momencie.

„Zdobędę cię bez twojej zbroi, Kaz Brekker, albo nie będę cię miała wcale”, powiedziała mu, zanim odeszła, by odnaleźć swoją rodzinę.

To najwięcej ruchów, jakie widzieliśmy między parą, która spędziła sezony 1 i 2, wymieniając krótkie spojrzenia, utrzymujące się dotknięcia i wyjątkowe przekomarzanie się. „Naprawdę można poczuć tę tęsknotę i ból, że oboje próbują sprawić, by to zadziałało, ale to po prostu nie zadziała” — mówi TVLine współprowadzący show, Daegan Fryklind. „Jakby, jest uszkodzony”.

Współprowadzący show, Eric Heisserer, dodaje: „Napięcie będzie wyczuwalne, gdy następnym razem ta dwójka znajdzie się razem w tym samym pokoju”.

Nie tylko oni są uwikłani w udręczony romans. Mattias, Drüskelle, i Nina, Grisha, szybko zakochali się w sobie, zanim Nina wysłała go do Hell Gate (surowego więzienia w Kerczu), aby uratować mu życie. Nina wróciła z papierami, aby go uwolnić w finale, tylko po to, by nikczemny przywódca gangu Pekka Rollins zignorował ich i uwięził Mattiasa – po raz kolejny rozdzielając parę. Dla tych, którzy mają nadzieję, że znajdą drogę powrotną do siebie, Heisserer mówi, że będziecie czekać. (Notatka: Cień i kość nie został jeszcze przedłużony na sezon 3.)

„Na miłość w świecie Grisha trzeba ciężko zasłużyć. Jeśli ci się uda i zdasz sobie sprawę z tego, co masz, będziesz jednym z nielicznych szczęśliwych, zdrowych związków, a wtedy wszyscy inni będą na ciebie polować” — wyjaśnia Heisserer. „Nina i Mattias spędzają swój dzień w słońcu [in the books], ale muszą przejść przez wiele bólu i tortur, aby się tam dostać. Przez jakiś czas pozostanie nieodwzajemniona”.

Poza tym Mattias będzie musiał popracować nad „znalezieniem drogi do przebaczenia” — zauważa Fryklind. „Zdradziła go z jego perspektywy i zrobiła to, co musiała zrobić, ze swojej perspektywy, aby go uratować. Trudno mu to dostrzec przez wściekłość”.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?