Skip to content

Sweet Tooth odnowiony na trzeci i ostatni sezon w serwisie Netflix

4 de maj de 2023
sweet tooth renewed cancelled season 3

Podróż Gusa i Big Mana na Alaskę jest udana, ale wiąże się z pewnym zastrzeżeniem: Słodkie zębyNakręcony już trzeci sezon będzie ostatnimpoinformował Netflix w środę.

„Pod wieloma względami jest to dokładnie taka historia, jaką sobie wyobrażałem, że opowiemy, a pod wieloma względami toczy się własnym życiem” — powiedział w oświadczeniu twórca, showrunner i producent wykonawczy Jim Mickle. „Myślę, że na początku zamierzałeś opowiedzieć te przełomowe fragmenty historii Gusa i duże fragmenty komiksu, ale piękno długiej historii i podróży Gusa w 24 odcinkach polega na tym, że same postacie mówią ci, co chcą być. Ekipa i obsada wnoszą tyle głębi i punktu widzenia do tego, kim są bohaterowie, skąd przybyli i dokąd zmierzają”.

Mickle kontynuował: „Sezon 3 to arktyczna historia z ekscytującymi nowymi przygodami i mamy nadzieję, że będzie to satysfakcjonujące zakończenie tej epickiej opowieści. Gus zobaczy tę stronę świata i ludzkości, której nie widział w sezonie 1 lub 2.

W sezonie 2 (który trafił na streamera w czwartek, 27 kwietnia), Gus (Christian Convery) i grupa innych hybryd zostali uwięzieni przez generała Abbota (Neil Sandilands) i jego Last Men. Opat wykorzystał dzieci jako paszę do eksperymentów uwięzionego dr Adityi Singha (Adeel Akhtar), który również ścigał się, by pomóc uratować swoją żonę Rani (Aliza Vellani), kobietę zarażoną chorymi. Przez cały ten czas Tommy Jepperd (Nonso Anozie) i Aimee Eden (Dania Ramirez) ścigali się z czasem, aby uratować wszystkie dzieci, zanim będzie za późno. (Przeczytaj nasze końcowe podsumowanie i wywiad z Nonso Anozie.)

W serialu występują także Stefania LaVie Owen jako Bear, Naledi Murray jako Wendy, Marlon Williams jako Johnny Abbot, Christopher Sean Cooper Jr. jako Tedd, Yonas Kibreab jako Finn i James Brolin jako narrator.

Rosalind Chao (która gra Zhanga) i Amy Seimetz (Birdie) zostały awansowane do stałych bywalców serialu w sezonie 3, podczas gdy Cara Gee (Przestrzeń) i nowicjusz Ayazhan Dalabayeva dołączają.

Karta wyników transmisji strumieniowych TVLine została zaktualizowana o informacje dotyczące odnowienia. Podekscytowany słysząc to Słodkie zębypodróż będzie kontynuowana? Smutne, że tak szybko się skończyło? Daj nam znać, zostawiając kilka komentarzy.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?