Skip to content

Straszny odcinek biurowy, w którym wielu aktorów się krztusiło

18 de wrzesień de 2022
l intro 1663117145

Mówi Michael Scott

Występuje w Hollywood wiele dziwnych, zaskakujących dziwactw, a fakt, że aktorzy muszą być stylizowani i nosić makijaż przez cały czas, nie byłby nawet tak wysoki na liście (przez Byrdie). Po pierwsze, jedzenie i picie czegokolwiek przed kamerą zwykle wymaga wielu ujęć. I nawet jeśli to, co żujesz, jest pyszne, ciągłe próbowanie tego samego jedzenia może szybko stać się okropnym doświadczeniem.

Oczywiście niektórzy aktorzy nie mają nic przeciwko temu. Czy Ferrell naprawdę jadł? dużo cukru na planie „Elfa”, z watą cukrową, Pop Tarts i różnymi syropami, które trafiały do ​​jego organizmu, cierpiał na wywołane cukrem bóle głowy i miał trudności ze snem. Jednak, jak powiedział The Sun: „Ale cokolwiek do filmu, jestem tam. Jeśli wymaga zjedzenia dużej ilości syropu klonowego, to zrobię – jeśli tego wymaga praca”.

Obsada „The Office” może nie zgodzić się z ich współgwiazdą, przynajmniej na podstawie tego odrażającego – i przezabawnego – odcinka.

Zespół biurowy zjadł zbyt wiele hot dogów na gry plażowe

Kiedy podcast „Office Ladies” obejmował klasykę „Gry plażowe” sezonu 3, aktorki i współ-gwiazdy Jenna Fischer i Angela Kinsey nie odfiltrowały najgorszych części kręcenia tego odcinka.

W „Gry na plaży” Michael Scott (Steve Carell) organizuje serię absurdalnych konkursów nad jeziorem Scranton dla swoich pracowników, aby zdecydować, kto będzie jego następcą w ich oddziale. Jednym z nich jest konkurs jedzenia hot dogów i najwyraźniej nie było to łatwe do sfilmowania.

„Miałem naprawdę szczęście, Jenna, ponieważ powiedziałem: „Moja postać jest wegetarianką. Nie będzie tego jeść” – powiedział Kinsey Fischerowi w 38-minutowym odcinku podcastu. Pozostali aktorzy nie mieli tyle szczęścia. Obie aktorki pamiętały, jak ich współpracownicy, w tym Brian Baumgartner, Leslie David Baker i Ed Helms, naprawdę jedli franki i bułki i robili to za każdym razem. Kinsey zauważył, że część problemu polegała na tym, że scena była dużym ujęciem grupowym. „Więc ci faceci musieli jeść przy każdym ujęciu, ponieważ nigdy nie wiedzieli, kiedy kamera była na nich, czy nie”.

Pod koniec aktorzy zaczęli krztusić się samą ilością jedzenia, przez które musieli przejść, w pełni korzystając z dostarczonych wiader z rożnem. Postać Helmsa, Andy Bernard, mógł triumfować w konkursie, jedząc 13 hot dogów, ale trudno sobie wyobrazić, by którykolwiek z aktorów czuł się tak, jakby tego dnia wygrał.

Czy ten post był pomocny?