Skip to content

Stranger Things” Jamie Campbell Bower rozważa opcję dla Vecny, która jest „Absolutnie w 100 procentach nie ma mowy”

5 de lipiec de 2022
stranger things season 4 jamie campbell bower

Ostrzeżenie: Poniżej znajdziesz spoilery dotyczące finału 4 sezonu Dziwniejsze rzeczy. Jeśli jeszcze nie skończyłeś z upijaniem się, możesz chcieć zareagować na ten wywiad tak, jakbyś reagował na jeden z zegarów dziadka Vecny — innymi słowy, biegnij w drugą stronę!

Henry/One/Vecna ​​nie jest zły, po prostu tak narysował. Tak mówi Dziwniejsze rzeczy ciężki Jamie Campbell Bower, gdy rozmawia z TVLine o swojej sympatii do diabła, skomplikowanych relacjach z Jedenastką i jednym rzucie, którego nigdy nie odda władca Upside Down.

TVLINE | Co sądzisz — czy Vecna ​​jest złoczyńcą, czy po prostu skuliło go lata niezrozumienia?
Cóż, jako aktor zawsze muszę współczuć i uczyć się kochać postać, którą gram, więc myślę, że Vecna ​​i Henry mają w sobie dużo prawdy. Nie wydaje mi się, żeby był potworem. Myślę, że jego doświadczenie doprowadziło go do pozbawienia praw i wściekłości na otoczenie i świat.

Stranger Things Jamie Campbell Bower rozwaza opcje dla Vecny ktoraTVLINE | Tak potężny jak Jeden, nigdy nie po prostu kończy się Jedenaście. Czy jakaś jego część nadal chce mieć pomocnika w Upside Down?

Ona jest jego częścią. Jest tam związek rodzeństwa. Myślę, że ją szanuje, ale prawdopodobnie także w egoistyczny sposób chce ją zachować, ponieważ jest częścią niego.

TVLINE | Choć część, którą uwielbia ranić.
Jest niesamowicie potężna i myślę, że na późniejszych etapach historii on naprawdę cieszy się i rozkoszuje możliwością spowodowania jej jak największego dyskomfortu, a nie tylko… [Snaps his fingers] Miał wystarczająco dużo czasu, aby usiąść i zdusić wszystko, co mu się przydarzyło z jej powodu, że mając okazję, wyciągnie to tak długo, jak to możliwe.

TVLINE | W finale El oferuje Henry’emu szansę na zatrzymanie się i odkupienie. Czy to do niego przemawia?

Absolutnie w stu procentach nie ma mowy. Nie. To nigdy nie był jego plan. Chociaż niektórzy ludzie powiedzieli: „Gdyby wyszedł na początku, co by się stało? Czy on i El pojechaliby i żyli długo i szczęśliwie gdzieś na jakiejś wyspie?

TVLINE | Myślę… nie.
Jak mówi, zawsze miał plany, które trzeba zmienić, i przerobić świat tak, jak go widzi.

Chcę czerpać? Dziwniejsze rzeczy, czy na jakikolwiek inny program? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona przez Matt’s Inside Line.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?