Skip to content

Stranger Things: Czy satysfakcjonowała cię przemowa Willa?

1 de lipiec de 2022
stranger things season 4 episode 8 will mike

Uwaga, brochacho: Poniżej znajdują się spoilery dotyczące ósmego odcinka Dziwne rzeczy Sezon 4. Jeśli wolisz najpierw obejrzeć, przeczytaj później, pokaż się.

Kiedy TVLine rozmawiał z Dziwne rzeczy Twórcy Duffer Brothers przed wydaniem drugiej części przedostatniego sezonu hitu Netflix zapewnili nas, że w nadchodzących odcinkach uzyskamy pewną jasność co do orientacji seksualnej Willa. (Przeczytaj wywiad tutaj.) Ten moment wydawał się nadejść na drodze do Nevady w „Rozdziale ósmym: Papa”.

Gdy Mike martwił się przed swoją najlepszą przyjaciółką, że bał się, że Jedenastka w końcu zda sobie sprawę, że ona go nie potrzebuje, Will wygłosił pokrzepiające przemówienie, które z pewnością brzmiało jak głos doświadczenia. „Kiedy jesteś inny”, powiedział, a oczy zaszły łzami, „czasami czujesz się jak pomyłka”.

Chociaż nie są bardziej wyjątkowe niż supermocny El, Mike sprawił, że „poczuła się, jakby była lepsza, bo jest inna” – kontynuował Will – „a to daje jej odwagę do dalszej walki”. Potem, kiedy Mike był już dobrze i naprawdę uspokojony, Will odwrócił się i rozpłynął się we łzach.

dziwniejsze rzeczy sezon 4 część 2 spoilery będą gejemWięc nie, to nie było stwierdzenie w stylu „Tak, jestem gejem”. Ale to było całkiem jasne, przez co przechodzi Will, prawda? Słuchając z miejsca kierowcy, starszy brat Jonathan zdawał się to rozumieć. Pytanie brzmi, czy to dla ciebie wystarczająca jasność? Biorąc pod uwagę, że jest rok 1986, nawet powiedzenie Mike’owi tyle samo, co prawdopodobnie sprawiło, że Will poczuł się strasznie niebezpiecznie. Zważ w poniższej ankiecie, a następnie zostaw swoje przemyślenia na ten temat w komentarzach.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?