Skip to content

Stranger Things: bracia Duffer potwierdzają [Spoiler] Nie żyje

4 de lipiec de 2022
Stranger Things Brenner Dead

Poniższa historia zawiera spoilery na temat Dziwne rzeczy’ ostatnie dwa odcinki sezonu 4 — kontynuuj na własne ryzyko.

Dziwne rzeczy Twórcy Matt i Ross Duffer wydają akt zgonu dla jednej z dwuznacznie zmarłych postaci z sezonu 4.

W rozmowie z Josh Horowitzbracia Duffer potwierdzili, że super-złoczyńca Matthew Modine’a, Martin Brenner, którego śmierć w pierwszym sezonie z rąk Demogorgona nie kij — „zdecydowanie” zmarł „tym razem naprawdę” w przedostatnim odcinku sezonu 4. (Tata Jedenastki został śmiertelnie postrzelony podczas próby ucieczki z kompleksu.)

Duffers usunęli również wszelkie wątpliwości co do przetrwania znacznie bardziej ukochanej postaci, Eddiego Josepha Quinna, mówiąc Horowitzowi, że nowicjusz sezonu 4 „niestety” nie żyje. (Na szczęście para potwierdza, że ​​Max Sadie Sink jest „żywy”, chociaż przyznają, że bohaterka, która nie żyje mózgiem, „widziała lepsze dni”).

Ze swojej strony Quinn przyznał w wywiadzie dla TVLine, że wolałby inny los dla swojego alter ego. „Bardzo bym chciał wrócić, ale dorośli decydują” – powiedział.

Quinn uznał, że „pisanie” sprawiło, że Eddie natychmiast stał się hitem wśród widzów. „Jest tak empatycznie napisany” – zauważył. „Początkowo jesteś trochę zaniepokojony i trochę zniechęcony, a potem, powoli, gdy wkracza do gangu, pisanie sprawia, że… nie wiem. Jest coś, do czego ludzie są otwarci. I to jest tragedia, kiedy ludzie, których kochamy, opuszczają nas, więc są ogromne uczucia”.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?